به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

بی‌ام‌و ۷۶۰Li یکی از شاخص‌ترین محصولات چند سال اخیر ژرمن‌ها به شمار می‌رود زیرا نیروگاه آهنین ۱۲ سیلندر آن جزو کمیاب‌ترین پیشرانه‌ها در صنعت خودرو بوده است. حالا این کشتی لوکس زمینی راهی بزرگراه‌های آلمان شده تا تست‌های سرعت و شتاب را پشت سر بگذارد.

سری ۷ را می‌توان بهترین گزینه برای تاخت‌وتاز در بزرگراه‌های بدون محدودیت سرعت آلمان دانست چراکه کابینی بزرگ و لوکس دارد و در نسل‌های پیشین آن می‌توان به پیشرانه ۱۲ سیلندر پرقدرت در مدل‌های فول دست یافت. ویدئوی جدیدی که مشاهده خواهید کرد پنجمین نسل ۷۶۰Li را نشان می‌دهد که در تلاش برای ثبت حداکثر سرعت خود است. بی‌ام‌و ۷۶۰Li در رسیدن به سرعت‌های سه‌رقمی هیچ مشکلی ندارد زیرا با اندکی تلاش می‌توان سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت را ثبت کرد. این سدان همچنین در ویدئوی یاد شده بیش از یک‌بار به سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت رسیده است.

خودروی موردبحث به پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶ لیتری توئین توربو مجهز است، پیشرانه‌ای که دیگر در دسترس نیست و بجای آن پیشرانه‌های هیبریدی و برقی تولید می‌شوند. نیروگاه بزرگ‌ سری ۷ قدرت ۵۴۴ اسب بخار و گشتاور ۷۵۰ نیوتون متر تولید می‌کند. چنین قدرتی برای اکثر خودروها فوق‌العاده زیاد خواهد بود و بی‌ام‌و نیز از همین مزیت برای ارائه پرفورمنسی چشمگیر استفاده کرده است.

۷۶۰Li با استفاده از پیشرانه ۱۲ سیلندر خود می‌تواند در عرض ۴.۶ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد اما خبری از صداهای مزاحم و ناپایداری نیست و این خودرو در کمال خونسردی به سرعت‌های بالا می‌رسد. همان‌طور که گفتیم سری ۷ در اتوبان‌های آلمان بهترین حالت خود را دارد و با نرمی زیادی می‌تازد. برای یادآوری باید گفت هفتمین نسل سری ۷ کمتر از یک سال پیش معرفی شد و البته نسخه تمام برقی i7 نیز در معرض دید جهانیان قرار گرفت که قدرتش ۵۳۶ اسب بخار و گشتاورش ۷۴۴ نیوتون متر است و از دو پیشرانه برقی استفاده می‌کند. نسخه تمام برقی سری ۷ در عرض ۴.۵ ثانیه از سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت می‌رسد که یک‌دهم ثانیه بهتر از مدل ۱۲ سیلندر قبلی است. البته ژرمن‌ها حداکثر سرعت i7 را به ۲۴۰ کیلومتر در ساعت محدود کرده‌اند و به این ترتیب ۷۶۰Li در اتوبان دست برتر را خواهد داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای ۳۹ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید