به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

بی‌ام‌و M4 CSL به عنوان یکی از خودروهای اسپرت و خاص ژرمن‌ها در اتوبان‌های بدون محدودیت سرعت حضور یافته است تا توانایی‌های خود را محک بزند. این خودرو توانسته به سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابد.

محصولات M بی‌ام‌و برای عاشقان سرعت و رانندگی اسپرت ساخته می‌شوند و چه مکانی بهتر از اتوبان برای رسیدن به سرعت‌های بسیار بالا؟ کانال یوتیوب اتومان اخیراً توانسته پشت فرمان M4 CSL بنشیند و راهی اتوبان شود. علاوه بر تلاش‌های زیاد برای بررسی شتاب گیری این خودروی سبک‌وزن، راننده برای رسیدن به حداکثر سرعت نیز برنامه‌ریزی کرده است. بی‌ام‌و می‌گوید حداکثر سرعت M4 CSL به‌صورت الکترونیکی به ۳۰۷ کیلومتر در ساعت محدود شده هرچند بالاترین سرعت ثبت شده در خودروی موردبحث ما ۳۰۰ کیلومتر در ساعت بوده است.

بی‌ام‌و تنها ۱۰۰۰ دستگاه از M4 CSL را تولید می‌کند. این کوپه بهبودهای متنوعی را نسبت به مدل استاندارد کامپتیشن نشان می‌دهد و با زمان ۷ دقیقه و ۲۰.۲ ثانیه سریع‌ترین بی‌ام‌و تاریخ در جهنم سبز به شمار می‌رود. این مدل به پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربو با ۵۴۳ اسب بخار قدرت مجهز است و ۴۰ اسب بخار قدرت بیشتری نسبت به M4 کامپتیشن دارد. البته قدرت واقعی نسخه تولید محدود M4 به احتمال زیاد بیشتر از ارقام اعلامی کارخانه است و تست‌های داینوی قبلی چنین چیزی را نشان داده‌اند.

بی‌ام‌و تلاش‌های زیادی برای کاهش وزن محصول سفارشی خود انجام داده و نهایتاً به وزن ۱۶۵۱ کیلوگرم رسیده است. برای تحقق هدف یاد شده صندلی‌های عقب حذف شده‌اند و از قطعات پلاستیکی تقویت شده با فیبر کربن استفاده شده است. این متریال همچنین برای سقف نیز بکار رفته تا در نهایت منجر به کاهش مرکز ثقل خودرو شود. داخل کابین نیز دو صندلی کاملاً اسپرت M برای رانندگی در پیست نصب شده‌اند. عمده تمرکز ژرمن‌ها روی پرفورمنس، حداکثر خنک کاری و داون فورس بوده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای ۲ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید