به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

بنا به گزارش فوربس، ثروت خالص توتو ولف مدیر تیم فرمول یک مرسدس-ای ام جی پتروناس از ۱ میلیارد دلار عبور کرد و ولف به‌طور رسمی به یک میلیاردر تبدیل شد!

ولف ۵۱ ساله با رساندن ثروت خود به چنین رقمی در کنار اسطوره‌های ورزشی همچون لبرون جیمز و تایگر وودز قرار می‌گیرد. ظاهراً گفته شده ثروت این مدیر اتریشی به ۱.۵ میلیارد دلار می‌رسد. ولف از سال ۲۰۱۳ تاکنون مدیر ارشد تیم فرمول یک مرسدس بوده و آن زمان از تیم ویلیامز به این تیم پیوسته است. او که در سال ۲۰۰۹ روی ویلیامز سرمایه‌گذاری کرده بود چندین سال بعد باقی سهام خود در ویلیامز را فروخت. توتو ولف همچنین در استون مارتین لاگوندا نیز سرمایه‌گذاری کرده و ۰.۹۵ درصد سهام این کمپانی را به عنوان سهامدار شخصی در اختیار دارد.

ولف که قبلاً راننده مسابقات خودرویی بوده با خودروی پورشه ۹۱۱ RSR که ۴۶۰ اسب بخار قدرت دارد در نوربرگ رینگ رکورد زده است. این مدیر ورزشی توانسته یک دور پیست مشهور جهنم سبز را در ۷ دقیقه و ۳.۲۸ ثانیه طی کرده و رکورد قبلی را حدود ۴ ثانیه ارتقا دهد. البته او به دنبال شکستن رکورد نیکی لائودا در دهه ۷۰ میلادی با زمان ۶ دقیقه و ۵۸ ثانیه بوده اما در نهایت با سرعت ۲۶۹ کیلومتر در ساعت تصادف کرده است. همین تصادف شدید باعث شد ماه‌ها خانه‌نشین شود. نیکی لائودا زمانی که شنید دوستش در بیمارستان بستری شده گفته بود:

رکوردشکنی ولف احمقانه‌ترین مأموریت خودکشی‌ای بوده که من در کل زندگی‌ام شنیده‌ام.

البته ولف در مأموریتی ساده‌تر توانست برنده مسابقات ۱۶۰ کیلومتری اینترلاگوس در سال ۲۰۰۴ شود. همچنین او برای اولین بار در مسابقات ۲۴ ساعته دوبی سال ۲۰۰۶ رانندگی کرد. این مدیر ارشد فرمول یک توانسته با مرسدس قهرمانی‌های متعددی را به دست آورد. ولف همچنین مؤسس کمپانی سرمایه‌گذاری Marchfifteen و Marchsixteen بوده و در شرکت HWA AG و BRR رالی ریسینگ هم سرمایه‌گذاری کرده است. بنا به گفته فوربس، موفقیت توتو ولف در ورزش موضوع یکی از مستندهای نت فلیکس نیز بوده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای ۲۱ ثانیه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد


توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.


ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید