برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

جزئیات ثبت نام فیدلیتی پرایم در سامانه یکپارچه خودرو – آذر ۱۴۰۲

گروه خودروسازی بهمن موتور، طی اطلاعیه‌ای فرآیند ثبت نام و تکمیل وجه متقاضیان فیدلیتی پرایم در سامانه یکپارچه برای طرح‌های جوانی جمعیت و طرح عادی را اعلام کرد.

بهمن موتور با صدور یک اطلاعیه، جزئیات ثبت نام فیدلیتی پرایم در سامانه یکپارچه خودرو برای آذرماه ۱۴۰۲ را اعلام کرد. این اطلاعیه بهمن موتور برای متقاضیانی است که بر اساس اعلام سامانه یکپارچه و وزارت صمت، نوبت آنها برای آذر ۱۴۰۲ اعلام شده است.

شرایط ثبت نام بهمن فیدلیتی پرایم در آذرماه ۱۴۰۲

متقاضیانی که مایل به ادامه مراحل ثبت نام و خرید خودرو فیدلیتی هستند، می‎‌توانند وجه خودرو را به‌صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۳۰ آذر تا ساعت ۲۴ سه‌شنبه ۵ دی ماه سال جاری واریز کنند.

نوع محصول کد محصول رنگ قابل عرضه رینگ روش فروش قیمت مصرف کننده (ریال) سود انصراف (سالیانه) جریمه تاخیر (ماهانه) مدل زمان تحویل خودرو
فیدلیتی پرایم تیپ ۱ BMCFDL00 سفید و مشکی بر اساس موجودی فروش فوق‌العاده ۱۱.۲۳۵.۰۰۰.۰۰۰ ۰ درصد ۳ درصد ۱۴۰۲ هفته دوم اسفند ماه ۱۴۰۲ و هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۳
فیدلیتی پرایم تیپ ۲ BMCFDL01 11.488.000.000

گروه بهمن موتور در اطلاعیه خود، بر غیر قابل تمدید بودن این بازه زمانی برای واریز وجه خودرو تاکید کرده و همچنین تنها سامانه واریز را پایگاه http://bahman.iranecar.com کرده است.

همچنین بر اساس جدول فروش خودرو فیدلیتی پرایم، مدل خودرو مشتریانی که خودرو خود را در هفته سوم اسفند ۱۴۰۲ دریافت می‌کنند، ۱۴۰۲ و برای مشتریانی که خودرو خود را در هفته آخر اردیبهشت ۱۴۰۳ دریافت می‌کنند، ۱۴۰۳ خواهد بود.

جدول شماره ۲: شرح پوشش خدمات سرویس دوره‌اى
شرح پوشش نام محصول بازه زمانی و کیلومتری قیمت پوشش (ریال) توضیحات
طرح شماره ١ سرویس دورە‌ای فیدلیتی پرایم تیپ ۱ ٢ سال یا ۴٠ هزار کیلومتر
(هر کدام زودتر فرا برسد)
۱۳۳.۰۰۰.۰۰۰ سرویس دوره‌اى شماره ١: افزایش مدت سرویس‌هاى دوره‌اى به میزان دو سال یا ۴٠ هزار کیلومتر
(هر کدام زودتر فرا برسد) و مطابق با چک‌لیست سرویس‌هاى ادوارى
محصول مندرج در دفترچه راهنمای محصول
فیدلیتی پرایم تیپ ۲
طرح شماره ٢ سرویس دوره‌اى فیدلیتی پرایم تیپ ۲ ٣ سال یا ۶٠ هزار کیلومتر
(هر کدام زودتر فرا برسد)
۲۸۳.۰۰۰.۰۰۰ سرویس دوره‌اى شماره ٢: افزایش مدت سرویس‌هاى دوره‌اى به میزان ٣ سال یا ۶٠ هزار کیلومتر
(هر کدام زودتر فرا برسد) و مطابق با چک‌لیست سرویس‌های ادوارى
محصول مندرج در دفترچه راهنمای محصول
فیدلیتی پرایم تیپ ۱

بر اساس جزئیات این اطلاعیه، رنگ، موعد تحویل خودرو و نوع محصولات بر اساس ظرفیت ثبت نامی انتخاب می‌شود. همچنین نوع رینگ نیز توسط شرکت و بر اساس موجودی انتخاب خواهد شد. در این اطلاعیه آمده است که متقاضیان می‌توانند حین ثبت نام و واریز وجه، اقدام به خرید سرویس‌های دوره‌ای و بیمه بدنه خودرو کنند.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید