برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

فولکس واگن ID.GTI ، هاچبک درنده آلمانی معرفی شد

فولکس واگن ID.GTI کانسپت در قالب یک هاچبک برقی و اسپرت معرفی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو مفهومی VW ID.GTI آشنا می‌شویم.

شرکت فولکس واگن از هاج بک برقی و اسپرت ID. GTI پرده برداشت. این خودرو که در نسخه کانسپت معرفی شده توانسته مشتریان هاچبک‌های اسپرت و برقی را هیجان‌زده کند و به صدر اخبار خودرو بیاید. فولکس واگن این خودرو مفهومی را بر پایه کانسپت ID. 2all طراحی کرده و به همین دلیل به یکدیگر شباهت دارند.

معرفی فولکس واگن ID.GTI

فولکس واگن ID.GTI

فولکس واگن ID. GTI در نمای جلو و عقب از طراحی اسپرتی بهره می‌برد و رینگ‌های اسپرت آن نیز با الهام از GTI نسل اول طراحی شدند. طراحان برای عقب این خودرو از چراغ‌های تیره‌تری استفاده کردند و در این بخش یک بال کوچک در بالای در پشتی نیز به‌چشم می‌خورد. در نمای جلو شاهد ترکیبی از رنگ مشکی و تریم قرمز هستیم و طراحان، نشان GTI را نیز در بخش‌های مختلف خودرو نصب کردند.

فولکس واگن ID.GTI

در حال حاضر اطلاعاتی از بخش فنی این خودرو در دست نیست، اما شنیده‌ها حاکی از آن است که این خودرو قرار است به یک موتور الکتریکی با قفل دیفرانسیل الکترونیکی چرخ‌های جلو مجهز شود. این خودرو دارای برنامه سفارشی کنترل GTI بوده که مالکان می‌توانند شخصی‌سازی‌های متعددی چون تنظیمات سیستم تعلیق، صدای تولیدی، احساس فرمان و زمان‌های تعویض دنده را مشابه مدل‌های GTI کلاسیک اعمال کنند.

فولکس واگن ID.GTI

طراحان برای بخش کابین این خودرو از عناصر رترو استفاده کردند. کابین این خودرو همان کابین دیجیتالی کانسپت ID. 2all بوده و در تصاویر شاهد دو نمایشگر هستیم. البته فولکس واگن تنظیماتی بیشتری نظیر پشت آمپرهای کلاسیک را در نظر گرفته است. همچنین این خودرو قابلیتی را ارائه می‌دهد تا رانندگان با اعمال تنظیمات در پشت‌آمپرها بتوانند حس رانندگی با GTI نسل دوم را شبیه‌سازی کنند.

خودرو برقی

علاوه بر این، نمایشگر سربالای واقعیت افزوده این خودرو در پیست‌ها می‌تواند طراحی پیست را از طریق بخش پایینی شیشه جلو نشان دهد. همچنین امکان ثبت زمان‌های طی یک دور پیست نیز برای سرنشین جلو فراهم شده است.

هاچ بک برقی

تولید کانسپت فولکس واگن ID.GTI هنوز تایید نشده، اما این شرکت اعلام کرد طراحی کابین، نمایشگر مرکزی ۱۲.۹ اینچی، پشت آمپرهای ۱۰.۹ اینچی و کنترل‌های فیزیکی استفاده شده در آن در برنامه تولید قرار دارند. هرچند فولکس واگن ID.GTI با تمرکز روی پرفورمنس طراحی شده، اما این خودرو برای حمل ۵ سرنشین نیز محصول کاربردی خواهد بود.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید