برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

قیمت دنا پلاس اتوماتیک توربو آپشنال، محصول جدید ایران خودرو اعلام شد

قیمت دنا پلاس اتوماتیک توربو آپشنال، محصول جدید ایران خودرو اعلام شد. در ادامه نگاهی به قیمت مدل‌های مختلف دنا پلاس در بازار ایران می‌اندازیم.

بنا بر اعلام ایران خودرو، دنا پلاس اتوماتیک توربو آپشنال با قیمت مصوب ۶۹۲ میلیون و ۱۶۶ هزار تومان به متقاضیان عرضه خواهد شد. فعلا معلوم نیست قیمت این خودرو در بازار آزاد چقدر خواهد بود؛ اما قطعا دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال، گران ترین محصول ایران خودرو و حتی گران ترین خودرو داخلی خواهد بود.

بررسی مختصر دنا پلاس اتوماتیک توربو آپشنال

مهم‌ترین ویژگی این خودرو که باعث شده است در بین خانواده دنا متمایز شود، استفاده از سیستم راهنمای تعویض دنده (GSI) است که با ارائه پیشنهاد به راننده در خصوص تعویض دنده، از استهلاک و آلایندگی موتور کاسته و با کاهش مصرف سوخت، باعث بهبود عملکرد خودرو خواهد شد. همچنین دنا پلاس توربو آپشنال موفق به کسب استانداردهای محافظت از عابران پیاده نیز شده که باعث افزایش ایمنی این خودرو در مسیرها و معابر کشور می‎‌شود. گارانتی این خودرو نیز برای ۳ سال یا ۵۰ هزار کیلومتر تعیین شده است.

همچنین با نگاهی به قیمت خودروها در بازار آزاد می‌بینیم که دنا پلاس توربو اتوماتیک صفر در بازار با قیمت ۷۹۵ میلیون تومان معامله شده است. دنا معمولی صفر نیز با قیمت ۵۹۲ میلیون تومان به فروش رسیده و قیمت دنا معمولی ۶ دنده توربو نیز ۷۳۸ میلیون تومان بوده است.

قیمت مدل‌های مختلف دنا در بازار آزاد
خودرو مدل ساخت کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال ۱۴۰۲ صفر (کارخانه) ۶۹۲.۱۶۶.۰۰۰
دنا پلاس توربو اتوماتیک ۱۴۰۲ صفر ۷۹۵.۰۰۰.۰۰۰
دنا پلاس توربو اتوماتیک ۱۴۰۲ صفر (کارخانه) ۵۴۴.۰۴۵.۰۰۰
دنا پلاس ۵ دنده توربو ۱۴۰۰-سانروف و ایربگ صفر ۶۸۳.۰۰۰.۰۰۰
دنا پلاس دنده‌ای ساده ۱۴۰۲-رینگ آلومینیومی و ترمز عقب دیسکی صفر ۶۵۳.۰۰۰.۰۰۰
دنا پلاس دنده‌ای ساده ۱۴۰۱ صفر ۶۴۲.۰۰۰.۰۰۰
دنا پلاس دنده‌ای ساده ۱۴۰۲-رینگ فولادی و ترمز عقب کاسه‌ای صفر (کارخانه) ۳۴۹.۸۰۰.۰۰۰
دنا پلاس ۵ دنده توربو ۱۴۰۱ صفر ۶۹۸.۰۰۰.۰۰۰
دنا پلاس ۶ دنده توربو ۱۴۰۲ صفر ۷۳۸.۰۰۰.۰۰۰
دنا پلاس ۶ دنده توربو ۱۴۰۲ صفر (کارخانه) ۴۸۲.۰۴۹.۰۰۰
دنا معمولی ۱۴۰۱ صفر ۵۹۲.۰۰۰.۰۰۰

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید