برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

ویستیک، خودرو الکتریکی جدید کادیلاک معرفی شد؛ آینده خودروساز خوشنام آمریکایی جلو چشم‌های شما

کادیلاک از خودرو الکتریکی جدید خود ویستیک رونمایی کرد. Vistiq شاسی بلند برقی سه ردیفه‌ای است که چند سال آینده این خودروساز را به تصویر می‌کشد.

کادیلاک، خودروساز خوشنام آمریکایی به سرعت به سمت آینده تمام الکتریکی خود پیش می‌رود. کادیلاک پس از این‌که لیریک را به‌عنوان اولین خودرو الکتریکی خود معرفی کرد و همچنین از کادیلاک اسکالید IQ، اپتیک و سلستیک پرده برداشت، حالا بر اساس جدیدترین اخبار خودرو اولین تصاویر از «ویستیک» (Vistiq) را به اشتراک گذاشته است.

معرفی شاسی بلند برقی کادیلاک ویستیک

نمای جلو شاسی بلند الکتریکی کادیلاک ویستیک - Vistiq

ویستیک شاسی بلند الکتریکی سه ردیفه‌ای است که مشابه بقیه محصولات الکتریکی کادیلاک، هویت منحصر به فرد این خودروساز را با المان‌های روز مختص به خودروهای الکتریکی ترکیب می‌کند. بنا به گفته کادیلاک، این خودرو در محدوده بین شاسی بلند سایز متوسط لیریک و شاسی بلند سایز بزرگ اسکالید IQ قرار می‌گیرد. اگرچه ابعاد این خودرو جدید مشخص نشده است، با توجه به اطلاعات و تصاویر منتشر شده تا به اینجا به نظر می‌رسد در حد و اندازه کادیلاک XT6 است.

از ویستیک فقط دو تصویر منتشر شده است که نمای جلو و عقب آن را نشان می‌دهند. با این حال، با توجه به همین تصاویر می‌توان دید که شیشه‌ها ارتفاع زیادی دارند و احتمالاً فضای زیادی برای سر سرنشینان در هر سه ردیف در نظر گرفته شده باشد. جلوپنجره نورانی، المان‌های نوری بیرونی، تزئینات پر زرق و برق فراوان و دستگیره‌های درب بیرون‌پر هم به چشم می‌خورند؛ این المان‌های نوری را پیش‌تر در لیریک و کادیلاک IQ مشاهده کرده بودیم. این شاسی بلند همچنین سوار بر رینگ‌های ۲۲ اینچی با تایرهای چهار فصل میشلن پایلت اسپرت شده است.

نمای عقب شاسی بلند الکتریکی کادیلاک ویستیک - Vistiq

مشخصات فنی دقیق Vistiq هم مشخص نیست، ولی با توجه به نشان ۶۰۰E4 روی درب عقب این شاسی بلند برقی باید همان پیشرانه لیریک ۶۰۰E4 در آن به کار رفته باشد. این نسخه لیریک که سیستم محرکه دو دیفرانسیل هم دارد، می‌تواند با دو موتور الکتریکی ۵۰۰ اسب بخار و ۶۱۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. انتظار می‌رود ویستیک هم از همین پیشرانه با خروجی حداقل یکسان بهره ببرد و از آنجایی که مثل لیریک بر پایه پلتفرم اولتیوم جنرال موتورز توسعه پیدا کرده است، در یک نسخه دیفرانسیل عقب با خروجی کمتر هم عرضه شود.

ویستیک سال آینده به‌عنوان مدل ۲۰۲۶ به تولید می‌رسد و همان‌طور که کادیلاک وعده داده است، با نزدیک‌تر شدن به زمان تولید جزئیات بیشتری درباره این اس یو وی به اشتراک گذاشته می‌شود. به گفته این خودروساز آمریکایی در وب‌سایت رسمی خود، در حال حاضر برای اکثر سگمنت‌های لوکس یک محصول برقی معرفی کرده‌اند و خودروهای برقی آن‌ها تا ۲ سال آینده بازارهای جهانی کلیدی را پوشش خواهد داد.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید