برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

پرفروش ترین ماشین های دست دوم بازار جهان در سال ۲۰۲۳

پرفروش ترین ماشین های دست دوم بازار جهان در سال ۲۰۲۳ معرفی شدند. خودروسازان ژاپنی در لیست پرفروش ترین خودروهای کارکرده نیز خوش درخشیدند.

آمارهای منتشر شده حاکی از آن است که با وجود این‌که مشتریان در بازارهای بزرگی چون آمریکا به مدل‌های متنوعی از خودروهای صفر کیلومتر در سطح‌های قیمتی مختلف دسترسی دارند، اما کماکان خرید خودروهای دست دوم با ارزش بالا را ترجیح می‌دهند.

پرفروش ترین ماشین های دست دوم – سال ۲۰۲۳

آمارهای مربوط به خودروهای کارکرده در بازار آمریکا نشان می‌دهد خودروهای دست دوم در ماه جولای ۲۰۲۳ به‌طور میانگین ظرف مدت ۴۹.۲ روز به فروش رسیدند و نسبت به سال ۲۰۲۲ حدود ۶.۱ درصد زودتر فروخته شدند. همچنین متوسط قیمت این خودروها در سال گذشته ۳۴ هزار و ۳۷۶ دلار بود که در سال ۲۰۲۳ به ۳۲ هزار و ۲۴۰ دلار رسیده که از کاهش ۳.۶ درصدی قیمت آنها حکایت دارد.

پرفروش ترین ماشین های دست دوم

در ادامه، لیست پرفروش ترین خودروهای بنزینی دست دوم در سال ۲۰۲۳ در آمریکا طبق مدت زمانی که طول می‌کشد تا فروخته شوند را مشاهده می‌کنید:

 1. هوندا HRV با میانگین ۳۴.۴ روز
 2. آکورا ILX با میانگین ۳۵.۳ روز
 3. تویوتا هایلندر هیبریدی با میانگین ۳۶.۶ روز
 4. آکورا RDX با میانگین ۳۶.۸ روز
 5. هیوندای ونیو با میانگین ۳۸ روز
 6. هوندا اینسایت با میانگین ۳۸.۳ روز
 7. هوندا CE-V با میانگین ۳۸.۵ روز
 8. هوندا سیویک با میانگین ۳۸.۸ روز
 9. تویوتا C-HR با میانگین ۳۸.۹ روز
 10. تویوتا سیِنا با میانگین ۳۹.۱ روز

این لیست به‌خوبی نشان می‌دهد که خودروسازان ژاپنی در بازار دست دوم جزو محبوب‌ترین و مورد اعتمادترین برندها محسوب می‌شوند. در واقع تویوتا و هوندا دارای برنامه‌های گارانتی بسیار مناسبی هستند و می‌توانند به‌خوبی به نیاز مشتریان این خودروها پاسخ دهند. همچنین هیوندای نیز برای موتور خودروهای جدیدش، گارانتی ۱۶۰ هزار کیلومتری را در نظر گرفته است.

در ادامه، لیست پرفروش ترین خودروهای برقی کارکرده در سال ۲۰۲۳ در آمریکا طبق مدت زمانی که طول می‌کشد تا به فروش برسند را مشاهده می‌کنید:

 1. تسلا مدل Y با میانگین ۴۷.۶ روز
 2. نیسان لیف با میانگین ۵۱.۳ روز
 3. تسلا مدل ۳ با میانگین ۵۱.۸ روز

منبعautoblog

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید