به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

پس از تأخیرهای چندساله به دلیل مشکلات فرایند توسعه و تولید سرانجام مرسدس AMG وان در سال ۲۰۲۲ وارد خط تولید شد اما متأسفانه یکی از نسخه‌های آن قبل از تحویل به مالک در آتش سوخته است.

ژرمن‌ها به دنبال تولید ۲۷۵ دستگاه از این ابر خودرو هستند اما باید یک دستگاه دیگر را نیز تولید کنند چراکه یکی از مدل‌های تولیدی قبل از تحویل به مشتری آتش گرفته و به‌طور کامل از بین رفته است. تصاویر منتشر شده نشان دهنده عمق فاجعه رخ داده برای وان هستند؛ اما چه اتفاقی رخ داده است؟ مرسدس می‌گوید دلیل این آتش‌سوزی هنوز مشخص نشده و کارشناسان در حال بررسی آن هستند.

برخی گزارش‌های تائید نشده می‌گویند باتری خودرو دلیل مشکل و آتش‌سوزی بوده اما برخی دیگر نیز مدعی هستند این آتش از ترمز تریلری که خودروی ۱۰۴۹ اسب بخاری مرسدس را حمل می‌کرده شروع شده است؛ اما از یک‌چیز مطمئن هستیم و آن اینکه AMG وان در حال حرکت با پیشرانه خود نبوده و سخنگوی مرسدس نیز می‌گوید:

ما می‌دانیم که خودروی موردبحث به عنوان بخشی از فرایند مونتاژ توسط یک کامیون و تریلر در حال حمل بوده است

حادثه موردبحث روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت در بزرگراه M6 استافوردشایر رخ داده است. آتش‌نشان‌ها سریعاً خود را به محل حادثه رسانده‌اند اما دیگر دیر شده بود زیرا هایپرکار مرسدس کاملاً در آتش سوخته و تقریباً چیزی از آن باقی نمانده بود. از آنجایی که کسی داخل خودرو نبوده بنابراین تنها قربانی این آتش‌سوزی ابر خودروی بیچاره مرسدس با پیشرانه ۶ سیلندر ۱.۶ لیتری هیبریدی بوده است. باید به این نکته اشاره کرد که پیشرانه بسیار پیچیده وان در بریتانیا و مرکز قوای محرکه پرفورمنس مرسدس AMG مونتاژ می‌شود. در همین مکان پیشرانه‌های فرمول یک این برند نیز تولید می‌شوند.

البته فرایند مونتاژ نهایی خودروی موردبحث در کاونتری انجام می‌شود و ژرمن‌ها با مولتی ماتیک همکاری می‌کنند. این فرایند همچنین شامل تست خودرو در پیست نزدیک تأسیسات است تا در نهایت راننده تست کمپانی تأییدیه نهایی را صادر کند. زمانی که این مجوز صادر شود خودرو با محافظ حمل‌ونقل مخصوص به کامیونی ویژه تحویل داده می‌شود تا راهی مقر مرسدس AMG در آفالترباخ شده و تحویل مشتریان شود. هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو در راه حمل به مقصد آلمان بوده است یا خیر.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای ۱۳ ثانیه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد


توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.


ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید