به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

محصولات قدیمی و دهه ۸۰ میلادی بی‌ام‌و از جمله سری ۷ طرفداران زیادی دارند. در این نوشتار می‌خواهیم سرنوشت یک سری ۷ متفاوت را برای شما بازگو کنیم، خودرویی که در یک فرایند دیتیلینگ به نمونه بسیار جذابی بدل شده است.

خودروهای قدیمی‌تر بی‌ام‌و بی‌شک جذاب‌تر به نظر می‌رسند مخصوصاً آن‌هایی که از خطوط ساده بدنه و چراغ‌های گرد استفاده کرده‌اند؛ اما آنچه باعث شده این سری ۷ نسل دوم حتی جذاب‌تر هم باشد به مالکش مربوط می‌شود که قبلاً یکی از اعضای اصلی سریال Entourage بوده است. Entourage سریال کمدی درام سال ۲۰۰۴ بوده که تا سال ۲۰۱۱ و در هشت فصل پخش شده است. این سریال زندگی یک بازیگر جوان و دوستانش را در هالیوود بازگو می‌کند؛ اما در ویدئویی که از بی‌ام‌و سری ۷ قدیمی منتشر شده می‌خواهیم دیتیلینگ آن را به نمایش بگذاریم. بیل مارتی مالک فعلی این بی‌ام‌و ۷۴۰i می‌گوید خودرو قبلاً در دستان کوین دیلون بوده که در فیلم موردبحث نقش جانی را بازی کرده است. دیلون ظاهراً علاقه ویژه‌ای به خودروهای بی‌ام‌و دارد و قبلاً نیز چندین خودروی دیگر این خودروساز را خریداری کرده است.

مارتی خودرو را از دیلون خریده و آن را از کالیفرنیا به منزلش منتقل نموده است. خودروی موردبحث سه سال در گاراژ خوابیده ولی هم‌اکنون سرنوشت دیگری دارد. پیش از آنکه کار دیتیلینگ خودرو شروع شود سری ۷ موردبحث وضعیت چندان بدی نداشته هرچند نیازمند یک کارواش و تمیزکاری اساسی بوده است. به‌طورکلی بدنه و به خصوص رینگ‌ها نیازمند بازنگری بوده‌اند.

تیم دست‌اندرکار این پروژه پس از رینگ‌ها سراغ باقی بخش‌های بدنه رفته‌اند. آن‌ها از محصولات متنوعی برای جدا کردن کثیفی‌های بدنه استفاده کرده‌اند و البته این کار به همراه پولیش و واکس چندین ساعت زمان برده است. آن‌ها همچنین دستی بر سر و روی کابین کشیده‌اند هرچند بخش داخلی خودرو علیرغم سن بالایی که داشته وضعیت خوبی را نشان می‌دهد. همان‌طور که انتظار می‌رود تماشای چنین ویدئویی جذابیت‌های زیادی دارد. بی‌ام‌و ۷۴۰i پس از این همه تلاش چهره فوق‌العاده‌ای دارد و دوباره ثابت می‌کند بی‌ام‌و های دهه ۸۰ میلادی با گذشت زمان جذاب‌تر می‌شوند.

تماشا در یوتیوب:

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۶ رای ۲ ساعت پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)