به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

اخیراً یکی از شرکت‌های فعال در زمینه بازسازی و احیای خودروها اقدام به بازتولید یک دستگاه بی‌ام‌و سری ۳ کد E30 با جزئیات مثال‌زدنی کرده است. این خودرو از سقف نرم جدید و رنگ‌آمیزی حرفه‌ای بدنه سود می‌برد.

شرکت کاستا مسا کالیفرنیا معتقد است با احیای بی‌ام‌و سری ۳ کد E30 کانورتیبل می‌تواند ارزش چنین خودرویی را دو برابر کند. خودروی موردبحث از نوع ۳۲۵iC است و علاوه بر سقف نرم جدید از صندلی‌های ارتقا یافته با پوشش متفاوت سود می‌برد. اولین مأموریت شرکت کاستا مسا پاک‌سازی زیر خودرو و داخل کابین با استفاده از یخ خشک بوده است. یخ خشک همچنین برای خلاص شدن از رنگ‌آمیزی غیرحرفه‌ای بدنه و ماژول چراغ سوم ترمز استفاده شد. قبل از آنکه فرایند مربوط به بازسازی رنگ خودرو آغاز شود تمامی قطعات لازم از بدنه شامل نشان‌ها از بدنه باز شدند.

علیرغم سن بالای خودروی یاد شده، سری ۳ کد E30 هنوز هم حدود ۹۸ درصد رنگ فابریک خود را حفظ کرده است. کاستا مسا حتی اقدام به رنگ‌آمیزی دوباره دکمه “press” کمربند ایمنی‌ها کرده است، کاری که به گفته خودش سختی‌های فراوانی دارد. در داخل کابین نه تنها صندلی‌های جلو و عقب جدا شدند بلکه کنسول مرکزی و دیگر قطعات نیز باز شده‌اند تا کار به خوبی پیش برود.

با پایان یافتن این پروژه شاهد تولد دوباره خودرویی بسیار جذاب هستیم که قطعاً توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. شرکت یاد شده توجه ویژه‌ای را صرف پشت آمپرها کرده تا کار احیای آن‌ها به خوبی انجام گیرد. در خلال ارتقای پشت آمپرها می‌توان کارکرد ۱۸۳,۱۳۴ کیلومتری پروژه یاد شده را دید. همچنین نمایشگر دیجیتال کامپیوتر فابریک خودرو تعویض شده که احتمالاً دلیل آن خرابی نمایشگر اصلی بوده است.

نتیجه نهایی کار تولید نسخه‌ای شگفت‌انگیز از E30 کانورتیبل است که انگار همین ‌الان از کارخانه خارج شده و این در حالی است که سومین نسل سری ۳ حدود ۳۰ سال پیش تولید شده بود. نظر شما درباره این پروژه و کار سازنده چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای ۴۷ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید