به نقل از سراسروب در صادقی کاستوم؛

شرکت منهارت به عنوان یکی از مشهورترین تیونرهای دنیا اقدام به ارتقای بی‌ام‌و M4 DTM چمپیون ادیشن کرده است. خودروی موردبحث حالا قدرت ۷۰۸ اسب بخار را تولید می‌کند.

M4 DTM چمپیون ادیشن یکی از جذاب‌ترین نسخه‌های سفارشی نسل F82 سری ۴ محسوب می‌شود. اولین مدل از این خودرو در سال ۲۰۱۴ و برای گرامی داشت قهرمانی مارکو ویتمن در DTM تولید شد و تنها ۲۳ دستگاه از آن در دسترس بودند. نسخه دیگری نیز در سال ۲۰۱۶ و با سقف تولید ۲۰۰ دستگاه معرفی شد. حالا منهارت به عنوان تیونری آلمانی فرصت کار روی نسخه دوم از آن خودرو را پیدا کرده است و پیشرانه ۶ سیلندر خودروی موردبحث هم‌اکنون قدرت قابل‌توجهی تولید می‌کند.

منهارت محصول جدیدش را MH4 GTR می‌نامد و فقط یک دستگاه از آن را تولید می‌کند. پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربوی بی‌ام‌و از اینترکولر سفارشی و برخی قطعات دیگر سود می‌برد. نیروگاه یاد شده که با کد S55 شناخته می‌شود دارای ECU ریمپ شده و سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ است و خروجی‌های چهارگانه ۱۰۰ میلی‌متری از جنس فیبر کربن نیز در پشت خودرو خودنمایی می‌کنند. تغییرات سخت‌افزاری یاد شده باعث شده‌اند قدرت بی‌ام‌و M4 DTM چمپیون ادیشن به ۷۰۸ اسب بخار و گشتاور آن به ۹۸۰ نیوتون متر برسد.

منهارت اشاره‌ای به مشخصات عملکردی خودروی خود نداشته است اما باید گفت نسخه استاندارد M4 DTM چمپیون ادیشن که ۵۰۰ اسب بخار قدرت و ۶۰۰ نیوتون متر گشتاور دارد در عرض ۳.۸ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن نیز ۳۰۶ کیلومتر در ساعت خواهد بود. اگر به خاطر داشته باشید خودروی موردبحث از تکنولوژی تزریق آب M4 GTS استفاده می‌کند؛ اما تکمیل کننده کیت قدرت منهارت بال عقب فیبر کربنی و اسپویلر لبه‌ای جلوست. رکاب‌های جانبی نیز تأثیر مناسبی روی اسپرت کردن ظاهر خودرو داشته‌اند. به این موارد باید رینگ‌های ۲۰ اینچی را نیز اضافه کرد.

اما در کابین تغییرات زیادی وجود ندارد و منهارت تنها به اضافه کردن نمایشگر و حذف یکی از ورودی‌های هوای کنسول مرکزی اکتفا کرده است. به عنوان سخن پایانی باید گفت بی‌ام‌و M4 DTM چمپیون ادیشن به‌صورت استاندارد با صندلی‌های اسپرت جلو و رول کیج بجای صندلی‌های عقب عرضه شد. نظر شما درباره این خودرو و به ویژه جلوپنجره سنتی بی‌ام‌و چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱۵ رای ۶ روز پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسروب گردآوری و منتشر شده است.

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید