به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

رامون پرفورمنس شاید تیونری چندان شناخته شده برای ما نباشد اما برخی پروژه‌های همچون بی ام و M4 R750 جذابیت‌های زیادی دارند. این خودرو ۷۶۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند و طبیعتاً عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت.

بی ام و M4 جزو جنجالی‌ترین محصولات این خودروساز در چند سال اخیر بوده است. البته جدای از ظاهری بحث‌برانگیز که باب میل همه نیست، اکثر افراد اعتقاد دارند پرفورمنس این خودرو کاملاً رضایت‌بخش خواهد بود هرچند همیشه فضا برای ارتقا وجود دارد. نسخه استاندارد این خودرو از پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربو با ۴۸۰ اسب بخار قدرت و ۵۵۰ نیوتون متر گشتاور استفاده می‌کند. البته خروجی این خودرو در نسخه کامپتیشن به ۵۱۰ اسب بخار و ۶۵۰ نیوتون متر می‌رسد اما رامون پرفورمنس همه‌چیز را وارد سطح جدیدی کرده است.

همچنین بخوانید:

ملاقات با بی ام و M8 رامون پرفورمنس، اسطوره قدرت و صدا!

بی ام و X6M رامون پرفورمنس با ۸۶۰ اسب بخار قدرت و صدایی فوق‌العاده!

بی ام و M4 R750 رامون پرفورمنس از کیت بدنه جدیدی سود می‌برد که البته ظاهر استاندارد خودرو را خیلی دستخوش تغییر نکرده است. از جمله ویژگی‌های ظاهری این خودرو می‌توان به اسپویلر لبه‌ای جلو، رکاب‌های جانبی متفاوت، کاپوت دارای ورودی‌های بزرگ‌تر و سقف فیبر کربنی و همچنین چهار خروجی اگزوز در عقب به همراه دیفیوزری گیرا اشاره کرد. داخل کابین نیز تریم ها و پوشش‌های جدیدی را برای صندلی‌ها، پانل درب‌ها و داشبورد شاهد هستیم.

اما همان‌طور که گفتیم موضوع اصلی به قوای محرکه M4 مربوط می‌شود. رامون پرفورمنس با اعمال تغییرات در قلب تپنده این هیولای آلمانی توانسته است قدرت ۷۶۰ اسب بخار و گشتاور ۹۴۵ نیوتون متر را به دست آورد که سبب ثبت صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۲.۴ ثانیه‌ای خواهد شد. خودروی موردبحث همچنین در عرض ۵ ثانیه از سرعت ۱۰۰ به ۲۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن نیز ۳۴۰ کیلومتر در ساعت اعلام شده است. بد نیست بدانید نسخه استاندارد M4 صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۴.۱ ثانیه‌ای دارد و حداکثر سرعت نسخه‌های مجهز به پکیج راننده M نیز ۲۹۰ کیلومتر در ساعت است. این خودرو همچنین از اگزوز آکراپوویچ سود می‌برد و بنابراین صدایی جذاب و گیرا دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای ۲۹ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید