به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

به تازگی یک نسخه ارتقا یافته از بی ام و M340i تورینگ با ۴۶۰ اسب بخار قدرت در اتوبان حضور یافته است تا توانایی‌های شتاب گیری خود را به نمایش بگذارد.

بی ام و تولید کننده برخی از سریع‌ترین و قوی‌ترین خودروهای بازار به شمار می‌رود. البته واقعیت این است که بسیاری از افراد توانایی خرید M3 یا M5 صفرکیلومتر را نخواهند داشت و بنابراین محصولات پرفورمنس باواریا قیمت ارزانی ندارند؛ اما یک پله پایین‌تر از نسخه‌های پرچم‌دار M مدل‌هایی قدرتمند و البته ارزان‌تر وجود دارند و می‌توانند گزینه‌ای ایده آل برای افرادی با بودجه محدودتر باشند.

یکی از گزینه‌های عالی در این زمینه بی ام و M340i است که درست در جایگاهی پایین‌تر از M3 و آلپینا B3 قرار می‌گیرد و البته ظاهری محافظه‌کارانه‌تر را با پیشرانه ۳ لیتری توربو ترکیب می‌کند. به تازگی نسخه استیشن M340i در اتوبان حضور یافته است تا بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد. با توجه به ویدئوی منتشر شده می‌توانیم شاهد شتاب گیری تحسین‌برانگیز این خودرو باشیم که در حد و اندازه‌های M3 تورینگ استاندارد ظاهر می‌شود. بی ام و M340i در حالت استاندارد ۳۸۲ اسب بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند که همین ارقام نیز بسیار خوب هستند اما خودروی موردبحث ما پس از برخی بهینه‌سازی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قدرت ۴۶۰ اسب بخار را ارائه می‌کند که تقریباً قدرتی مشابه آلپینا B3 است. پیشرانه B58 بی ام و کاملاً تیون پذیر بوده و در این ویدئو نیز چنین چیزی را اثبات می‌کند.

بالاترین سرعتی که خودروی یاد شده در اتوبان ثبت کرده ۲۹۲ کیلومتر در ساعت است که بسیار بالاتر از سقف سرعت محدود شده ۲۵۰ کیلومتر در ساعتی خواهد بود. M340i توانایی‌های بالاتری دارد اما ترافیک بالای بزرگراه اجازه نمایش بهتر را نمی‌دهد؛ اما با تمامی این تفاسیر انتخاب شما کدام خودرو خواهد بود؟ M3 تورینگ استاندارد یا M340i تیون شده؟ اگر مشکل پول نباشد احتمالاً انتخاب ما M3 تورینگ با کیت بدنه گیراتر خواهد بود هرچند M340i نیز خودروی بسیار تحسین‌برانگیزی است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای ۱ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید