برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

تست یدک کشی سایبرتراک ثابت کرد که پیکاپ تسلا فرقی با تریلی ندارد + ویدیو

تسلا در ویدیو تست یدک کشی سایبرتراک نشان می‌دهد که Cybertruck از پیکاپ‌های برقی رقیب نظیر فورد F-150 لایتنینگ توان یدک کشی بیشتری دارد.

بنا به آخرین اخبار خودرو، تسلا به‌تازگی رویدادی ویژه را به مناسبت تحویل اولین دستگاه‌های سایبرتراک برگزار کرد و در جریان آن عملکرد این پیکاپ تمام برقی در زمینه‌های مختلف را به نمایش گذاشت. این خودروساز آمریکایی علاوه بر ویدیو مسابقه درگ سایبرتراک و پورشه ۹۱۱ و تست ضد گلوله بودن سایبرتراک، تست یدک کشی این پیکاپ در برابر رقبایی نظیر ریویان R1T و فورد F-150 لایتنینگ را هم نمایش داده است؛ تستی که ثابت می‌کند سایبرتراک حتی در زمینه بوکسل و یدک کشی حرف‌هایی برای گفتن دارد.

تست یدک کشی تسلا سایبرتراک در برابر ریویان R1T و دو پیکاپ فورد

سایبرتراک در این تست در مقابل رقبای مستقیم خود یعنی فورد F-150 لایتنینگ و ریویان R1T و همچنین فورد F-350 دیزل قرار گرفته و نتیجه تست، برتری پیکاپ الکتریکی تسلا نسبت به بقیه مدعیان بازار پیکاپ‌های الکتریکی است. فورد F-150 لایتنینگ عقب‌تر از همه سر ۶۳ متر می‌ایستد و ریویان R1T کمی بیشتر از آن تا ۷۸ متر پیش می‌رود. فورد F-350 هم با اختلافی ناچیز ۸۰ متر را طی می‌کند و دست آخر، سایبرتراک از راه می‌رسد تا مسافت ۹۶ متر را به نام خود ثبت کند.

در این تست از «سایبربیست»، گران‌ترین تریم تسلا سایبرتراک استفاده شده است که با قیمت پایه حدود ۱۰۰ هزار دلار در سال ۲۰۲۴ روانه بازار خواهد شد. این تریم با اتکا به ۳ موتور الکتریکی قابلیت تولید قدرت ۸۴۵ اسب بخار و گشتاور ۱۳ هزار و ۹۵۹ نیوتن متر را دارد و می‌تواند وزن تقریباً ۵ هزار کیلوگرم را به یدک بکشد. ضمن این‌که شعاع حرکتی آن با یک بار شارژ به ۵۱۴ کیلومتر می‌رسد.

همچنین بخوانید:خط و نشان عجیب ایلان ماسک برای خریداران تسلا سایبرتراک

همچنین نباید از این نکته چشم‌پوشی کرد که تست انجام شده توسط تسلا با یک تست عملی بی‌طرفانه برای سنجش واقعی عملکرد یدک‌کشی این خودروها فاصله دارد و هدف آن بیشتر از هر چیز دیگری، پررنگ کردن توان یدک‌کشی سایبرتراک است. در نهایت، شما کاربران صادقی کاستومز (SadeghiCustoms.ir) درباره عملکرد Cybertruck چطور فکر می‌کنید؟

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید