به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

سایپا کوییک اتومات فول پلاس در حال حاضر ارزان ترین خودروی دنده اتوماتیک بازار ایران محسوب می شود.

ما در پدال سعی کردیم برای این خودرو که بسیاری از خریداران ایرانی ناچارا به سوی آن می روند، یک بررسی جامع تر انجام دهیم. این بررسی بیش از هزار کیلومتر و یک هفته زمان برده تا تمام نقاط ضعف و قوت آن کشف شود. آیا کوییک فول پلاس خودروی ارزشمندی است؟ بسیاری از خریداران این خودرو به جای پرداخت پول بابت خودروهای چینی با عمر بالای ده سال به سراغ این ماشین می روند. متاسفانه خرید یک خودروی اتومات صفر کیلومتر جایگزین هم تنها با پرداخت حدود دو برابری قیمت آن ممکن است. بنابراین باید حتی معایب این خودرو را در ظرف قیمتی آن داوری کرد.

این بررسی همچنین سبک روایی سایر ویدئوهای بررسی آینده پدال را شکل می دهد. بنابراین امیدواریم اگر نظری نسبت به شکل و فرم ارائه محتوی دارید هم با ما در میان بگذارید. لطفا حتما تیزر بررسی کوییک را ببینید و در اگر تمایل داشتید آخر هفته هم منتظر ویدئوی کامل این بررسی باشید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵ از مجموع ۲۴ رای ۳ هفته پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)