برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

جیپ اونجر بنزینی معرفی شد؛ یک شاسی بلند کوچک و کم توان از جیپ!

جیپ اونجر بنزینی در قالب یک شاسی بلند کوچک و کم توان معرفی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات نسخه بنزینی Jeep Avenger آشنا می‌شویم.

در حالی که شرکت جیپ، شاسی بلند اونجر را فقط در نسخه برقی روانه بازار کرده بود، اما اکنون از نسخه بنزینی و هیبریدی آن نیز پرده برداشت که نسبت به نسخه برقی خود قیمت بسیار کمتری دارند. جیپ اونجر برقی در بریتانیا با قیمت ۳۴ هزار و ۸۰۰ پوند به فروش می‌رسید؛ اما اکنون قیمت پایه نسخه بنزینی آن ۲۵ هزار و ۶۴۰ پوند خواهد بود. در این بخش از اخبار خودرو سایت صادقی کاستومز (SadeghiCustoms.ir) با مشخصات و امکانات نسخه بنزینی و هیبریدی Jeep Avenger آشنا خواهیم شد.

مشخصات جیپ اونجر بنزینی

جیپ اونجر بنزینی

جیپ اونجر بنزینی به یک موتور ۱.۲ لیتری ۳ سیلندر مجهز شده است که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۰۰ اسب بخار و گشتاور ۲۰۵ نیوتن‌متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز فقط توسط گیربکس ۶ سرعته دستی به چرخ‌ها منتقل می‌شود. این خودرو به‌شکل ترکیبی به‌ازای هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۴.۶ لیتر سوخت مصرف خواهد کرد. ضمن این‌که نسخه هیبریدی این خودرو نیز با قیمت پایه ۲۵ هزار و ۳۰۰ پوند قابل سفارش است که مصرف سوخت کمتری را به‌همراه دارد.

جیپ اونجر بنزینی

نسخه هیبریدی این خودرو به همان موتور ۱.۲ لیتری بنزینی در کنار یک پیشرانه برقی ۲۸ اسب بخاری مجهز شده است. البته قدرت و گشتاور نسخه هیبریدی با نسخه بنزینی برابر بوده و فقط در نسخه هیبریدی شاهد انتقال قدرت به چرخ‌های جلو هستیم. ضمن این‌که نسخه هیبریدی به‌ازای هر ۱۰۰ کیلومتر به‌شکل ترکیبی حدود ۴.۱ لیتر بنزین مصرف خواهد کرد. جیپ اونجر هیبریدی از سیستم احیای انرژی ترمزها نیز بهره می‌برد و قادر است مسیرهای کوتاه را به‌شکل تمام برقی با سرعت کمتر از ۳۰ کیلومتر بر ساعت بپیماید.

جیپ اونجر بنزینی

جیپ اونجر هیبریدی ظرف مدت ۱۰.۹ ثانیه از صفر به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا می‌کند. مشتریان می‌توانند جیپ اونجر بنزینی را در دو تیپ پایه Longitude و تیپ Altitude خریداری کنند که قیمت پایه تیپ دوم ۲۵ هزار و ۳۳۵ پوند است و دلیل این افزایش قیمت هم به‌وجود امکانات بیشتری چون کنترل تهویه اتوماتیک، کروز کنترل تطبیقی، رینگ‌های ۱۷ اینچی و نمایشگر اطلاعات و سرگرمی ۱۰.۲۵ اینچی مربوط می‌شود.

Jeep Avenger

مشتریان، نسخه هیبریدی اونجر را نیز می‌توانند در تیپ پایه با قیمت ۲۵ هزار و ۳۰۰ پوند، در تیپ Altitude با قیمت ۲۷ هزار پوند و در تیپ Summit با قیمت ۲۹ هزار و ۲۰۰ پوند خریداری کنند. تیپ Summit به‌عنوان تیپ پرچمدار این خودرو از امکانات متعددی چون سیستم خودران سطح ۲، شارژر بی‌سیم موبایل، سنسورهای پارک ۳۶۰ درجه، دنده عقب ۱۸۰ درجه، چراغ‌های تمام LED جلو و عقب به‌همراه رینگ‌های ۱۸ اینچی بهره می‌برد که دو تیپ دیگر فاقد این امکانات هستند.

بیشتر بخوانید:جیپ اونجر ، کراس اوور جذاب و جوان پسند برقی معرفی شد + عکس

مدل ۲۰۲۴ پیکاپ آفرودی جیپ گلادیاتور با جلوپنجره جدید از راه رسید

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید