برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

خرید مستقیم خودرو از نمایندگی ها در ایران آزاد شد

مدیر سامانه یکپارچه خودرو گفت خرید مستقیم خودرو از نمایندگی ها در ایران آزاد شد. در ادامه با جزئیات ثبت نام ماشین از نمایندگی آشنا خواهیم شد.

مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه خودرو اعلام کرد تقاضای خودروهای مونتاژی در سامانه یکپارچه کاهش پیدا کرده است و به همین دلیل مونتاژکاران طرح‌هایی را برای جذب مشتریان در نظر گرفتند. در همین راستا خرید مستقیم ماشین از نمایندگی ها در ایران نیز آزاد شد. در ادامه در این بخش از اخبار خودرو سایت صادقی کاستومز (SadeghiCustoms.ir) با جزئیات ثبت نام ماشین از نمایندگی آشنا می‌شویم.

امکان خرید مستقیم خودرو از نمایندگی ها

مدیر سامانه یکپارچه خودرو در ادامه گفته‌های خود بیان کرد از این پس متقاضیان می‌توانند به شکل حضوری به نمایندگی‌های فروش خودرو مراجعه کرده و برای خرید خودرو اقدام کنند. البته ثبت نام در نمایندگی‌های فروش نیز از طریق سامانه یکپارچه انجام می‌شود.

تقدسی در ادامه بیان کرد سامانه یکپارچه خودرو به‌طور کامل وضعیت تولید و عرضه خودروسازان را رصد می‌کند و خودروسازان نمی‌توانند کمتر یا بیشتر از ظرفیت تولیدی خود عرضه کنند.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید