برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

خودروهای روسی لادا توسط نیکاموتور به ایران وارد می‌شوند

خودروهای روسی لادا توسط نیکاموتور به ایران وارد می‌شوند. شرکت نیکا موتور قصد دارد در گام نخست، خودرو لادا وستا اسپرت را به بازار ایران عرضه کند.

به‌تازگی حضور نام نیکا موتور و برند لوسی لادا در بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر تهران توانسته نگاه‌ها را به خود جلب کند. در واقع شرکت نیکا موتور قصد دارد محصولات برند روسی لادا از جمله لادا وستا اسپرت را به بازار ایران عرضه کند. در ادامه در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با جزئیات عرضه خودروهای روسی لادا به ایران توسط نیکا موتور آشنا می‌شویم.

عرضه خودروهای روسی لادا توسط نیکاموتور به ایران

خودروهای روسی لادا

علاوه بر بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر تهران، شرکت نیکا موتور اخیرا تصویری از یکی از محصولات لادا را نیز در فضای مجازی منتشر کرده است. طبق این تصویر، نیکاموتور قصد دارد لادا وستا اسپرت را در دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا که در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود، به معرض نمایش بگذارد.

خودروهای روسی لادا

لادا وستا در قالب یک سدان روسی با موتورهای متنوعی شامل ۱.۶ لیتری و ۱.۸ لیتری به فروش می‌رسد که هر کدام بسته به مدل خودرو خروجی متفاوتی دارند. قدرت تولید شده از این پیشرانه‌ها نیز به انتخاب مشتریان توسط گیربکس ۵ سرعته یا گیربکس اتوماتیک CVT به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

خودروهای روسی لادا

لادا وستا در صورت عرضه در بازار ایران باید با رقبایی چون جک جی ۴، شاهین اتوماتیک، دنا پلاس اتوماتیک و تارا اتوماتیک به رقابت بپردازد. گفتنی است شرکت روسی لادا در سال ۱۹۶۶ طی همکاری با شرکت فیات ایتالیا تاسیس شد و نخستین سری از محصولات خود را در سال ۱۹۷۰ روانه بازار کرد. لوگوی این خودروساز نیز نمایی از قایق بادبانی روی رود ولگا است. لادا محصولات متنوعی نظیر ترینیدا، سامارا، ریوا، نادژدا، کالینا، پریورا و وستا را به فروش می‌رساند.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید