برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

خودروهای وارداتی جدید اوپل به ایران مشخص شدند

۳ ماشین جدید به‌عنوان محصولات وارداتی جدید Opel در بازار ایران مشخص شده‌اند. این خودروهای وارداتی جدید اوپل احتمالاً به‌زودی عرضه می‌شوند.

دور جدید واردات خودرو در ایران کم حاشیه نداشته و طی یک سال اخیر هم بارها گزارش‌هایی درباره واردات محصولات خودروسازان مختلف به ایران منتشر شده است که خیلی از آن‌ها حداقل تا به اینجا بلاتکلیف مانده‌اند. در همین حال، آخرین اخبار خودرو حکایت از این دارند که ۳ خودرو وارداتی جدید از برند آلمانی «اوپل» (Opel) در راه کشورند. این درحالی است که پیش‌تر هم گزارش‌ها از واردات خودروهای اوپل به‌واسطه شرکت‌های متفاوت خبر می‌دادند. در ادامه بیشتر با این محصولات وارداتی جدید اوپل آشنا شوید.

خودروهای وارداتی جدید اوپل

کورسا - خودروهای وارداتی جدید اوپل

اوپل کورسا

زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد مبنی بر این‌که خودروهای کورسا، موکا و کراس لند از برند اوپل قرار است در آینده نزدیک وارد کشور شوند. قبل از این، فروردین ماه امسال واردات ماشین های اوپل به ایران بدون جزئیات مشخصی گزارش شد و پس از آن طی چند ماه اخیر از عرضه محصولات این برند در بازار از طریق دو شرکت اطلاع پیدا کرده‌ایم.

کراس لند - خودروهای وارداتی جدید اوپل

اوپل کراس لند

اخیراً شنیده شد آسیا خودرو، نماینده فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو به دنبال واردات ۵ خودرو کورسا، آسترا، موکا، کراس لند و گرندلند ایکس از Opel است. از طرفی دیگر صنایع خودروسازی رویان پارسیان به‌عنوان واردکننده رسمی محصولات اوپل معرفی شد که برای واردات همان ۵ خودرو مذکور از این برند برنامه دارد.

موکا - خودروهای وارداتی جدید اوپل

اوپل موکا

حالا باری دیگر واردات موکا، کورسا و کراس لند به ایران مطرح شده است. البته در مقطع کنونی مشخص نیست که این سه محصول را کدام شرکت با چه مشخصات و امکاناتی به کشور می‌آورد. علاوه بر شرکت‌هایی که طی چند وقت اخیر نامشان شنیده شده، گفتنی است در دهه ۹۰ شرکتی تحت عنوان توان خودرو جی چند محصول از Opel را در بازار عرضه کرده بود.

همچنین بخوانید:۶ خودرو باکیفیت تویوتا به زودی وارد کشور می‌شوند

در هر صورت، همان‌طور که انتظار می‌رود، نسخه‌های پایین‌رده این خودروها مهمان بازار ایران می‌شوند. به اقتضای ماهیت اقتصادی آن‌ها برای همه آن‌ها هم موتور کم‌حجم ۱.۲ لیتری به‌همراه گیربکس اتوماتیک در نظر گرفته شده است. نمایشگر مرکزی مولتی‌مدیا، صفحه آمپر دیجیتال، دوربین ۳۶۰ درجه، رادار بین خطوط و ترمز پارک برقی با اتوهلد برخی از امکانات پایه این اعضای سبد محصولات Opel هستند.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید