به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

چند هفته پیش شرکت Evolve اتوموتیو از بی ام و M3 تورینگ CSL خود رونمایی کرد و حالا مت واتسون مجری کار واو پشت فرمان آن نشسته تا به بررسی ویژگی‌های آن بپردازد.

M3 تورینگ CSL پروژه‌ای بسیار جذاب است که برخی فلسفه‌های تولید مدل‌های CSL را با برخی قطعات واقعی آن ترکیب و روی M3 تورینگ پیاده کرده تا خودرویی خاص‌تر و جذاب‌تر به وجود آید. مت واتسون در ویدئوی جدید خود با پروژه یاد شده ملاقات کرده تا بدانید محصول جدید Evolve اتوموتیو چه حرف‌هایی برای گفتن دارد. از نظر بصری باید گفت خودروی جذاب‌تری را شاهد هستیم زیرا از قطعات CSL در آن استفاده شده است. یکی از دلایل اصلی این ادعا کاهش ارتفاع خودروست که به لطف فنرهای چند مرحله‌ای رخ داده و از اسپیسر نیز برای رینگ‌ها استفاده شده است. همان‌طور که مت واتسون اشاره می‌کند، اسپیسرها می‌توانند ژئومتری سیستم تعلیق استاندارد را تغییر دهند اما احتمالاً درباره M3 تورینگ CSL موردبحث چیز قابل‌توجهی وجود نخواهد داشت.

در بخش جلو شاهد نمای کامل M4 CSL هستیم که شامل جلوپنجره، سپر و لبه پایینی از جنس فیبر کربن است. تمامی این قطعات به M4 CSL تعلق دارند. در واقع شاید با نگاه اول این خودرو را با M4 CSL اشتباه بگیرید. البته برخی دیگر از بهبودهای CSL مانند این خودرو از M4 CSL گرفته نشده‌اند. برای مثال ورودی اونتوری بکار رفته در خودرو یکی از بهبودهای قابل‌توجه نسبت به نسخه استاندارد است. همچنین این خودرو به اگزوز ریموس مشابه M4 CSL مجهز بوده اما صدای بهتری دارد. در کل با یک محصول واقعاً جذاب و خوش‌صدا روبرو هستیم؛ اما سوای M3 تورینگ CSL چگونه است؟

واتسون با این خودرو در برخی مسیرهای بسیار خیس رانندگی می‌کند و اگرچه نتوانسته خودرو را تحت‌فشار بگذارد اما فهمیده که سواری آن بسیار راحت‌تر از نسخه استاندارد است. بی ام و M3 تورینگ CSL نرم‌تر و پایدارتر بوده و به دلیل فنرهای جدیدتر در جلو و عقب چنین ویژگی‌هایی را به نمایش می‌گذارد. واتسون همچنین به صدای بهتر تولیدی اشاره می‌کند که دلایلش ذکر شد. ورودی اونتوری بکار رفته نه تنها روی صدای تولیدی تأثیر مثبت داشته بلکه به بهبود پاسخ گاز نیز کمک کرده است. در مجموع شرکت Evolve اتوموتیو خودروی بسیار جذابی را تولید کرده است و امیدواریم در آینده کیت‌های متنوع‌تری نیز در دسترس مالکان M3 تورینگ قرار گیرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای ۱ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۲ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)