به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

یکی از نکات غیرعادی درباره بی‌ام‌و XM لیبل رد به رنگ‌های استاندارد محدود آن مربوط می‌شود اما باواریایی ها هم‌اکنون بیش از ۵۰ رنگ سفارشی Individual را به‌صورت رایگان برای مشتریان پیشنهاد می‌کنند.

اگرچه رنگ‌های استاندارد این خودرو کاملاً خسته‌کننده بودند اما بی‌ام‌و با ارائه رایگان رنگ‌های سفارشی خود خریداران را خشنود می‌کند. به همین خاطر می‌توان گفت رنگ‌های کارخانه‌ای XM لیبل رد هم‌اکنون پرتعداد و هیجان‌انگیز هستند. با همدیگر می‌خواهیم نگاهی به این رنگ‌های خاص داشته باشیم و بهترین آن‌ها را انتخاب کنیم.

با مراجعه به وب‌سایت Individual بی‌ام‌و می‌توانید تمامی رنگ‌های سفارشی موجود برای XM را مشاهده کنید. باید اذعان کرد XM لیبل رد هنوز در این سایت وجود ندارد و به همین خاطر نمی‌توانیم بفهمیم خودروی موردبحث با این رنگ‌ها چه شکلی خواهد بود اما مدل استاندارد نیز برای این کار کفایت می‌کند. البته برخی رنگ‌ها فقط مختص مدل لیبل رد هستند. همان‌طور که می‌دانید تنها تفاوت بصری مدل استاندارد و لیبل رد XM به تریم قرمز رنگ آن مربوط می‌شود و بنابراین می‌توانیم رنگ‌های موجود را با تریم قرمز بدنه تجسم کنیم.

وب‌سایت Individual دارای برخی بخش‌های جدید است و از اینترفیس کاملاً جدیدی سود می‌برد. در این وب‌سایت شاهد گرافیک روشن و توصیف دقیق‌تری از رنگ‌های انتخابی برای خودرو خواهید بود بنابراین انتخاب رنگ‌ها روی بدنه XM جذابیت‌های خاص خودش را خواهد داشت؛ اما واقعیت این است که XM خودروی عجیبی به نظر می‌رسد. این خودرو از برخی زوایا و با رنگ‌های روشن زیباست اما از برخی زوایای دیگر این‌طور نیست؛ اما باید گفت رنگ‌های تیره‌تر باعث می‌شوند خودرو جذاب‌تر به نظر برسد هرچند برخی عناصر طراحی بدنه را مخفی خواهد کرد. در کل به نظر ما رنگ‌های تیره‌تر روی XM بهتر جواب می‌دهند و اگر می‌توانستیم رنگ بنفش را انتخاب می‌کردیم.

رنگ بنفش به‌طورکلی روی محصولات جدید بی‌ام‌و جذاب‌تر بوده و به اندازه کافی تیره است تا بتواند برخی عناصر طراحی عجیب خودروهای این برند را پنهان کرده و درعین‌حال جذابیت بصری لازم را داشته باشد. به همین خاطر است که رنگ تاندرنایت متالیک در سری ۲ محبوبیت بالایی دارد. با توجه به این موارد شما کدام رنگ را برای شاسی‌بلند بی‌ام‌و جذاب‌تر می‌دانید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۳ رای ۱۴ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)