برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

شرایط فروش تارا اتوماتیک و دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو در دی ۱۴۰۲

شرایط فروش تارا اتوماتیک و دنا پلاس اتوماتیک در دی ۱۴۰۲ اعلام شد. ایران خودرو در این طرح دنا پلاس اتوماتیک آپشنال و تارا اتوماتیک را به‌شکل نقدی و پیش فروش به بازار ایران می‌کند.

گروه صنعتی ایران خودرو قصد دارد در مرحله چهل‌ونهم اولویت‌بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو ویژه متقاضیان عادی، دنا پلاس اتوماتیک و تارا اتوماتیک را به‌شکل فروش نقدی و پیش فروش از روز پنجشنبه ۲۸ دی تا روز سه شنبه ۱۰ بهمن به مشتریان عرضه کند. متقاضیان پس از دریافت پیامک می‌توانند به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir مراجعه کرده و برای خرید این خودروها اقدام کنند. در این بخش از اخبار خودرو سایت صادقی کاستومز (SadeghiCustoms.ir) با جزئیات فروش تارا اتوماتیک و دنا پلاس اتوماتیک آشنا می‌شویم.

شرایط فروش تارا اتوماتیک و دنا پلاس اتوماتیک – دی ۱۴۰۲

شرایط فروش تارا اتوماتیک

در این طرح دنا پلاس اتوماتیک آپشنال با قیمت مصوب ۶۹۲ میلیون و ۱۶۶ هزار تومان با موعد تحویل ۹۰ روزه در رنگ‌های سفید، مشکی آبنوس، خاکستری، نقره‌ای تیتانیوم، نقره‌ای و آبی کبود به فروش می‌رسد. همچنین مشتریان می‌توانند این خودرو را با پیش پرداخت ۳۴۶ میلیون و ۸۳ هزار تومان (موعد تحویل تیر ۱۴۰۳) و پیش پرداخت ۳۱۱ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان (موعد تحویل مرداد ۱۴۰۳) خریداری کنند.

همچنین در این طرح تارا اتوماتیک با قیمت مصوب ۶۸۱ میلیون و ۴۳۴ هزار تومان در رنگ‌های سفید، مشکی آبنوس، نقره‌ای تیتانیوم، نقره‌ای، خاکستری و آبی کبود به فروش می‌رسد. ضمن این‌که مشتریان می‌توانند این خودرو را با پیش پرداخت ۳۴۰ میلیون و ۷۱۷ هزار تومان (موعد تحویل تیر ۱۴۰۳) و پیش پرداخت ۳۰۶ میلیون و ۶۴۵ هزار تومان (موعد تحویل مرداد ۱۴۰۳) خریداری کنند.

همچنین بخوانید:لیست کامل مشخصات و امکانات دنا پلاس اتوماتیک فول آپشن منتشر شد

بررسی تارا اتوماتیک V4 LX ؛ مشخصات فنی و امکانات

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید