به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

بی‌ام‌و پس از معرفی نسل جدید M2 به دنبال عرضه نسخه داغ‌تر CS مدل سال ۲۰۲۵ نیز خواهد بود و به تازگی طرح‌های دیجیتالی یا رندرهای آن منتشر شده است.

این کوپه پرفورمنس از پلتفرم G87 M2 استفاده خواهد کرد و بنابراین طراحان دنیای خودرو به دنبال تجسم طراحی ظاهری آن قبل از معرفی رسمی بوده‌اند. طراحان می‌گویند بر اساس تصاویر جاسوسی منتشر شده از بی‌ام‌و M2 CS جدید این رندرها را منتشر کرده‌اند و احتمال اینکه نسخه رسمی معرفی شده مشابه این طرح‌ها باشد بالاست. طرح‌های موردبحث سه رنگ سفید آلپین، خاکستری بروکلین و بنفش تکنو را برای محصول اسپرت ژرمن‌ها در نظر گرفته‌اند. اگرچه احتمال دارد رنگ‌های یاد شده برای M2 CS مدل ۲۰۲۵ ارائه نشوند اما طراحان احساس می‌کنند برخی از آن‌ها در نسخه نهایی قابل انتخاب خواهند بود. به ‌احتمال ‌زیاد اکثر خریداران رنگ بنفش تکنو را انتخاب خواهند کرد چراکه جزو جذاب‌ترین رنگ‌ها برای خانواده M2 محسوب می‌شود.

در بخش جلوی خودروی موردبحث از عناصر طراحی M3 CS نسل G80 الهام گرفته شده است. در این بخش می‌توانیم چراغ‌های جلو با گرافیک زرد مخصوص خودروهای مسابقه‌ای را ببینیم. اگرچه ابعاد جلوپنجره نسبت به نسخه استاندارد M2 تغییری ندارد اما تریم قرمز رنگ در اطراف فریم آن دیده می‌شود. البته بخش پایینی نمای جلو پر از عناصر فیبر کربنی است. کاپوت نیز تغییراتی را تجربه کرده و از ورودی هوا سود می‌برد. در کناره‌های رندر M2 CS جدید پانل فیبر کربنی بزرگ با عناصر قرمز رنگ وجود دارند تا ظاهری گیراتر و پهن‌تر را ایجاد کنند.

اما خود طراحان می‌گویند بهترین زاویه دید این خودرو به بخش عقب آن مربوط می‌شود که یک اسپویلر از مدل M4 CSL نسل G82 در آن نصب شده است. انتظار می‌رود این اسپویلر بخشی از صندوق‌عقب کاملاً فیبر کربنی M2 CS جدید باشد. همچنین دیفیوزر نیز در این رندرها تغییر یافته و چهار خروجی اگزوز نمادین بی‌ام‌و نیز وجود دارند. به‌طورکلی باید گفت خودروی یاد شده دگرگونی زیادی را نسبت به نسخه استاندارد تجربه نخواهد کرد و در واقع مدل‌های CS بی‌ام‌و بیشتر روی بهبودهای فنی و نرم‌افزاری تمرکز دارند تا تغییرات عمده ظاهری.

از نظر بهبودها می‌توان پیش‌بینی کرد پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری S58 بی‌ام‌و بهبود قدرت قابل‌توجهی نسبت به ۴۵۳ اسب بخار قدرت مدل استاندارد داشته باشد. احتمال دارد بی‌ام‌و M2 CS نسل G87 نیز همچون M3 و M4 فیس لیفت از بهبودهای مشابهی استفاده کند. از آنجایی که بی‌ام‌و اشاره‌ای به تولید مدل M2 CSL نکرده بنابراین منطقی است که عمده تمرکز خود را روی M2 CS بگذارد و قدرت آن بین ۵۰۰ تا ۵۲۰ اسب بخار باشد.

متأسفانه این امر به معنی حذف گیربکس دستی استاندارد هم خواهد بود و بجای آن شاهد استفاده از گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک در M2 CS جدید خواهیم بود. البته این موضوع شاید ناامید کننده باشد زیرا مدل قبلی با گیربکس دستی تولید شده بود. البته بی‌ام‌و هنوز گیربکس ۶ سرعته دستی را برای تحمل گشتاور بیشتر ارتقا نداده و بنابراین استفاده از گیربکس اتوماتیک انتخابی منطقی به نظر می‌رسد. در بحث کابین نیز انتظار می‌رود صندلی‌های مسابقه‌ای فیبر کربنی به‌صورت استاندارد عرضه شوند هرچند ژرمن‌ها به‌صورت رسمی نگفته‌اند که M2 CS را چه زمانی عرضه خواهند کرد اما نباید اشتباه کرد زیرا گل سرسبد خانواده M2 در راه است. احتمال دارد بی‌ام‌و M2 CS مدل ۲۰۲۵ به‌صورت تولید محدود و از نیمه دوم سال ۲۰۲۵ راهی بازار شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای ۵۵ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۲ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید