برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

فروش فوق العاده وانت نیسان آغاز شد

فروش فوق العاده وانت نیسان در شهریور ۱۴۰۲ آغاز شد. گروه خودروسازی سایپا وانت نیسان آبی را در دو نسخه تک سوز و دوگانه سوز به بازار عرضه می‌کند.

گروه خودرسازی سایپا از روز پنجشنبه ۱۶ شهریور طرح فروش وانت نیسان تک سوز و دوگانه سوز را آغاز کرد. شرکت زامیاد در این طرح، میزان ظرفیت را افزایش داده و متقاضیان تا زمان تکمیل ظرفیت می‌توانند برای خرید اقدام کنند. در ادامه، جزئیات شرایط فروش این خودرو را مشاهده می‌کنید:

شرایط فروش فوق العاده وانت نیسان

فروش فوق العاده وانت نیسان

طبق بخشنامه گروه خودروسازی سایپا، نیسان تک سوز و دوگانه سوز به‌شکل فروش فوری به مشتریان عرضه می‌شوند. مشتریان با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز و سامانه فروش گروه سایپا به آدرس saipa.iranecar.com می‌توانند برای خرید این خودروها ثبت نام کنند.

فروش فوق العاده وانت نیسان

همچنین در این طرح، نیسان تک سوز آپشنال به‌شکل پیش فروش نیز قابل خرید خواهد بود. مشتریان می‌توانند این مدل را با مبلغ پیش‌پرداخت ۲۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خریداری کنند. موعد تحویل این خودرو نیز آذر، دی و بهمن ۱۴۰۲ خواهد بود. قیمت خودرو نیز همان قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان خواهد بود.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید