برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

فروش لاماری و هایما ۷X در سامانه یکپارچه + جزئیات

مدیر سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی گفت فروش لاماری و هایما ۷X از فردا ۱۲ آذر ۱۴۰۲ در این سامانه آغاز می‌شود.

تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی گفت این سامانه از روز ۸ آذر ماه دور جدید فروش خودروهای داخلی را آغاز کرد. البته در ابتدا ۴ خودروساز شامل آرین موتور، کرمان موتور، تیگارد موتور و صنایع خودروسازی ایلیا محصولات خود را در ایران سامانه عرضه کردند، اما از فردا فروش لاماری و هایما ۷X نیز در این سامانه آغاز می‌شود. در ادامه در این بخش از اخبار خودرو سایت صادقی کاستومز (SadeghiCustoms.ir) با جزئیات فروش این خودروها آشنا می‌شویم.

فروش لاماری و هایما ۷X از ۱۲ آذر ۱۴۰۲

با وجود این‌که قرار بود ایران خودرو و سایپا نیز محصولات مازاد و جدید خود را طی هفته جاری در این سامانه به فروش برسانند، اما در حال حاضر گفته می‌شود ایران خودرو قصد دارد از فردا شاسی بلند هایما ۷X را در این سامانه عرضه کند.

فروش لاماری

در همین راستا مدیر سامانه یکپارچه خودروهای داخلی از دریافت مجوز عرضه خودرو لاماری ایما از آرین موتور و هایما ۷X ایران خودرو خبر داد و گفت از عصر فردا ۱۲ آذر ماه این دو خودرو در سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد. همچنین برای عرضه تعدادی از محصولات سایپا نیز به دنبال دریافت مجوز هستیم تا محصولات این خودروساز را از طریق این سامانه به فروش برسانیم.

تقدسی در ادامه گفته‌های خود بیان کرد سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی از روز دوشنبه ۱۳ آذرماه بار دیگر آغاز به کار می‌کند تا ۳۳ هزار متقاضی که در اسفند سال ۱۴۰۲ فرایند ثبت نام را انجام داده بودند، بتوانند برای خرید خودرو اقدام کنند. البته در این دوره امکان ثبت نام جدید وجود نخواهد داشت.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید