برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

فوتون توآنو، ون بزرگ ۱۵ نفره چینی توسط ایران خودرو دیزل مونتاژ می‌شود

فوتون توآنو به‌عنوان ون بزرگ ۱۵ نفره چینی توسط ایران خودرو دیزل روانه بازار خواهد شد. در ادامه با مشخصات و امکانات Foton Toano آشنا می‌شویم.

از آنجایی که امروزه نیاز مشتریان ایرانی به ون‌هایی با ظرفیت بالا و مینی‌بوس‌ها افزایش پیدا کرده است، شرکت ایران خودرو دیزل طرح عرضه ون فوتون توآنو به‌شکل مونتاژی را در دستور کار خود قرار داد تا به نیاز بازار پاسخ دهد. در ادامه با مشخصات و امکانات این ون چینی جدید بازار ایران آشنا خواهیم شد.

مشخصات فنی فوتون توآنو

فوتون توآنو

فوتون توآنو به یک پیشرانه ۲.۸ لیتری توربو دیزل ساخت کامینز مجهز شده که به‌کمک فناوری تزریق مستقیم سوخت (GDI) می‌تواند قدرتی برابر با ۱۶۱ اسب بخار و گشتاور ۳۸۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس ۶ سرعته دستی ساخت گتراگ به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود.

طرحی فوتون Toano

فوتون توآنو

فوتون توآنز از لحاظ ظاهری بر اساس نسل قبلی ون اسپرینتر توسعه پیدا کرده و به همین دلیل خودرویی به‌روز و جذاب محسوب نمی‌شود. البته ارتفاع سقف این ون بزرگ و ۱۵ نفره نسبت به سایر ون‌های بازار ایران کوتاه‌تر بوده که باعث آسان‌تر شدن تردد در پارکینگ‌های سقف‌دار و طبقاتی می‌شود.

فوتون توآنو

همانطور که اعلام شده این خودرو قدیمی بوده و در کابین آن نیز امکانات پیشرفته و جدیدی به‌چشم نمی‌خورد. در واقع این خودرو حتی از یک سیستم صوتی مناسب نیز بی‌بهره مانده است. به‌طور کلی به‌دلیل ماهیت اقتصادی، شرکت سازنده برای آن آپشن و امکانات رفاهی جدیدی را در نظر نگرفته تا قیمت آن را کاهش دهد.

Foton Toano

هرچند در حال حاضر این ون یک خودروی بی‌آپشن محسوب می‌شود، اما ایران خودرو دیزل با در نظر گرفتن آپشن‌های متنوع برای این خودرو و عرضه آن در چند تیپ می‌تواند نگاه مشتریان بیشتری را به خود جلب کند. همچنین اضافه کردن امکانات کمپر به این خودرو باعث می‌شود تا علاقه‌مندان به سفر نیز به خرید این خودرو ترغیب شوند.

منبعasbe-bokhar

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید