برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

فونیکس آریزو ۶ GT و آریزو ۸، سدان های جذاب و جدید مدیران خودرو

فونیکس آریزو ۶ GT و آریزو ۸ به‌عنوان سدان های جذاب و جدید مدیران خودرو به‌زودی به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه با مشخصات Arrizo 6 GT و Arrizo 8 آشنا می‌شویم.

شرکت مدیران خودرو به‌تازگی در وب‌سایت فروش اینترنتی خود نام دو سدان جدید فونیکس آریزو ۶ GT اکسلنت و آریزو ۸ اکسلنت را اضافه کرده که نشان می‌دهد به‌زودی شاهد عرضه این دو سدان جدید مدیران خودرو به بازار خواهیم بود. در همین راستا قصد داریم در ادامه شما را با مشخصات و امکانات این دو خودرو آشنا کنیم.

فونیکس آریزو ۶ GT و آریزو ۸ در راه بازار

مدیران خودرو مدتی قبل مدل‌های اولیه دو سدان چینی جذاب آریزو ۸ و آریزو ۶ جی تی را برای گذراندن تست‌های فنی به ایران آورده و اکنون اضافه شدن نام آنها به لیست محصولات این خودروساز نشان می‌دهد مدیران خودرو تا پایان سال آنها را در قالب سبد محصولات فونیکس روانه بازار خواهد کرد.

مشخصات فنی فونیکس آریزو ۶ جی تی

فونیکس آریزو 6 GT

فونیکس آریزو ۶ GT به یک موتور ۱.۶ لیتری توربوشارژ TGDi مجهز شده که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۹۵ اسب بخار و گشتاور ۲۸۵ نیوتن‌متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاچه به چرخ‌ها منتقل می‌شود. این خودرو به‌عنوان نسخه اسپرت و فول آپشن آریزو ۶ پرو می‌تواند ظرف مدت ۷.۵ ثانیه از صفر به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

مشخصات فنی فونیکس آریزو ۸

فونیکس آریزو 6 GT

چری لوکس‌ترین سدان خود یعنی آریزو ۸ را در بازارهای جهانی با دو موتور ۱.۵ و ۲ لیتری توربوشارژ TGDi عرضه می‌کند؛ اما خبرها حاکی از آن است که مدیران خودرو قصد دارد فونیکس آریزو ۸ را با پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ TGDi به بازار ایران عرضه کند که این پیشرانه می‌تواند قدرتی برابر با ۲۵۴ اسب بخار و گشتاور ۳۹۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. یک گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاچه نیز وظیفه انتقال قدرت از پیشرانه به چرخ‌ها را بر عهده دارد.

امکانات رفاهی و ایمنی دو سدان جدید مدیران خودرو

فونیکس آریزو ۶ جی تی و آریزو ۸ به احتمال زیاد با امکانات رفاهی و ایمنی کاملی روانه بازار خواهند شد که از مهم‌ترین امکانات این دو خودرو نیز می‌توان به کروز کنترل تطبیقی، گرم‌کن و سردکن صندلی‌ها، رادار نقطه کور، رادار خط‌خوان، ترمز اتوماتیک و رانندگی خودکار بین خطوط اشاره کرد. برای لیست کامل مشخصات این خودروها باید منتظر انتشار کاتالوگ رسمی آنها از سوی مدیران خودرو بمانیم.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)