برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

قیمت ساینا اس و کوییک اس جدید با استانداردهای ۸۵گانه در بازار آزاد مشخص شد

قیمت ساینا اس و کوییک اس جدید با استانداردهای ۸۵گانه در بازار آزاد مشخص شد. بین قیمت نسخه معمولی و نسخه جدید این خودروها در بازار فقط ۵ میلیون تومان اختلاف وجود دارد.

خودروسازان مکلف شدند تا در نیمه دوم سال ۱۴۰۲ محصولات خود را با استانداردهای ۸۵گانه جدید به بازار عرضه کنند. در همین راستا به‌تازگی گروه خودروسازی سایپا نخستین سری از ساینا S و کوییک S مجهز به استانداردهای ۸۵گانه را به بازار عرضه کرد که بلافاصله قیمت آنها نیز در بازار آزاد مشخص شد. در ادامه در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با جزئیات قیمت‌گذاری این خودرو در بازار آشنا خواهیم شد.

قیمت ساینا اس و کوییک اس جدید در بازار

نام خودرو قیمت نسخه ساده قیمت نسخه ۸۵گانه
کوییک اس ۳۵۲ میلیون تومان ۳۵۷ میلیون تومان
ساینا اس ۳۵۸ میلیون تومان ۳۶۳ میلیون تومان

در حالی که نسخه‌های استانداردهای ۸۵ گانه از امکاناتی ایمنی جدیدی نظیر سنسور نور، سیستم پایش باد تایرها و سیستم کنترل پایداری الکترونیکی نسبت به نسخه‌های قدیمی خود بهره می‌برند، اما میان این دو نسخه در بازار فقط ۵ میلیون تومان اختلاف وجود دارد.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید