برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

مجوز ورود پژو و رنو به بازار خودرو ایران صادر شد

مجوز ورود پژو و رنو به بازار خودرو ایران صادر شد. محصولات این دو برند فرانسوی با طرح واردات خودروهای کارکرده بار دیگر وارد بازار ایران خواهند شد.

در دور جدید واردات خودرو، شرکت‌های فرانسوی پژو و رنو به‌دلیل این‌که در زمان بازگشت تحریم‌ها از بازار ایران خارج شده بودند، اجازه بازگشت به ایران را نداشتند و واردکنندگان نیز قادر به سفارش محصولات آنها نبودند؛ اما اکنون محصولات این دو خودروساز فرانسوی در قالب طرح واردات خودروهای کارکرده می‌توانند وارد ایران شوند.

صدور مجوز ورود پژو و رنو به ایران

به‌تازگی سازمان ملی استاندارد، دستورالعمل واردات خودروهای کارکرده را به‌همراه لیست برندهای مجاز برای واردات منتشر کرد. بر اساس لیست منتشر شده، متقاضیان می‌توانند برای واردات محصولات شرکت‌های پژو-سیتروئن و Renault نیز اقدام کنند تا بار دیگر شاهد حضور محصولات این دو برند فرانسوی در بازار ایران باشیم.

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید