به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

دنیا همیشه می‌تواند روی برابوس برای تولید خودروهای فوق‌العاده حساب باز کند. این تیونر کاردرست اخیراً پکیجی گران‌بها متشکل از مرسدس AMG G63، یک ساعت و یک قایق لوکس را با قیمت ۱.۲ میلیون دلار معرفی کرده است.

مرسدس بنز G کلاس همیشه انتخاب محبوبی برای برابوس بوده اما به همراه برابوس ۹۰۰ دیپ بلو می‌توان چیزی بیشتر از یک G63 سریع با کیت بدنه اسپرت را به دست آورد. خریداران متمول این خودرو علاوه بر قدبلند لوکس مرسدس توانایی خرید قایق ۱۱.۵ متری و ساعتی با همان طراحی دیپ بلو را سفارش دهند و همان‌طور که گفته شد قیمت این پکیج ۱.۲ میلیون دلار خواهد بود.

البته باید گفت ما خودروی برابوس ۹۰۰ را قبلاً معرفی کرده‌ایم اما این بار رنگ آبی تیره در آن خودنمایی می‌کند. زیر کاپوت این هیولا پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی استاندارد قرار دارد اما به لطف تغییرات برابوس حجم آن به ۴.۵ لیتر رسیده و قدرت ۸۸۸ اسب بخار و گشتاور ۱۰۵۰ نیوتون متری را تولید می‌کند. برابوس قدرت و گشتاور نیروگاه آهنین مرسدس را محدود کرده تا آسیبی به آن‌ها نرسد. رینگ‌های ۲۴ اینچی نیز نیرو را به زمین منتقل می‌کنند. برابوس ۹۰۰ دیپ بلو در عرض ۳.۷ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن نیز به ۲۸۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است. این تیونر همچنین سیستم تعلیق خودرو را برای هماهنگی با پرفورمنس آن ارتقا می‌دهد.

همان‌طور که نام خودرو نشان می‌دهد طراحی ظاهری G63 از رنگ آبی تیره دریا الهام گرفته است و برای بدنه از همین رنگ تیره استفاده می‌شود. استفاده از چنین رنگی باعث ایجاد استایل تک‌رنگ می‌شود و بجای تمامی‌ تریم های بدنه می‌توان قطعات مشکی یا فیبر کربنی را مشاهده کرد. کیت بدنه برابوس نیز شامل قوس چرخ های جدید، نمای جلو و عقب گیراتر، کاپوت جدید با ورودی هوا و پف‌کردگی مشهود، ورودی‌های پشت گلگیرها و اسپویلر سقف خواهد بود. در داخل کابین نیز از بهترین متریال به همراه پوشش چرم صندلی‌ها و تریم آلومینیوم و فیبر کربن استفاده می‌شود.

برای افرادی که می‌خواهند تجربه سواری در دریا را نیز داشته باشند قایق برابوس شادو ۹۰۰ سیگنیچر ادیشن عرضه می‌شود که با همکاری شرکت فنلاندی آکسوپار تولید شده است. این قایق از دو پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۶ لیتری با قدرت ترکیبی ۹۰۰ اسب بخار سود می‌برد و بدنه آن نیز رنگی مشابه آبی تیره G63 دارد. حداکثر سرعت قایق یاد شده نیز به ۱۱۱ کیلومتر در ساعت می‌رسد. نهایتاً نیز باید به ساعت جدیدی اشاره کرد که با نام برابوس بلو شادو ادیشن شناخته می‌شود و توسط شرکت ایتالیایی پانرای ساخته شده است. طرح آبی و خاکستری این رنگ هماهنگی خوبی با مرسدس و قایق برابوس دارد. در ساختار این ساعت از تیتانیوم استفاده شده است. اگرچه کل این پکیج ۱.۲ میلیون دلار قیمت دارد اما خریداران می‌توانند برابوس ۹۰۰ دیپ بلو G63 را به‌صورت جداگانه و با قیمت ۵۵۰ هزار دلار خریداری نمایند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۴ رای ۴۴ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۲ دقیقه زمان میبرد


توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.


ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید