به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

مسابقه درگ بین خودروها و موتورسیکلت‌ها در پدال همواره پوشش داده می‌شود و در جدیدترین مسابقه هم تریومف ترایدنت در برابر بی‌ام‌و M340i صف‌آرایی کرده است. به نظر شما برنده این مسابقه کدام‌یک خواهد بود؟

اگرچه اکثر درگ های برگزار شده بین ابر موتورسیکلت‌ها و خودروهای پرفورمنس و سطح بالا بوده اما هم‌اکنون می‌خواهیم مسابقه درگ نسبتاً متفاوتی را شاهد باشیم. در واقع بجای سوپربایک های فوق‌العاده سریع یک موتورسیکلت نیکد با وزن متوسط در مسابقه حضور دارد. ترایومف ترایدنت با توجه به عملکردی که دارد قیمت نسبتاً مناسبی خواهد داشت. ترایدنت ۶۶۰ سال ۲۰۲۰ توسط این شرکت بریتانیایی معرفی شده است.

در طرف دیگر هم رقیبی چهار چرخ به نام بی‌ام‌و M340i قرار دارد که قوی‌ترین سری ۳ غیر M است و آن‌هم با توجه به قیمت نسبتاً مناسب خود پرفورمنس بسیار خوبی را ارائه می‌کند. البته توانایی‌های این خودرو در برابر M3 رنگ می‌بازد. به‌طور خلاصه باید گفت اگر خواهان یک خودروی اسپرت و پرفورمنس هستید اما نمی‌خواهید یا نمی‌توانید مدل پرچم‌دار کامل را بخرید این دو موتورسیکلت و خودرو احتمالاً برطرف‌کننده نیازهای گوناگون شما خواهند بود.

ابتدا نگاهی به آمار و ارقام داشته باشیم. نیروبخش ترایومف ترایدنت ۶۶۰ پیشرانه ۳ سیلندر ۶۶۰ سی‌سی است که ۸۰ اسب بخار قدرت و ۶۴ نیوتون متر قدرت تولید می‌کند. بی‌ام‌و هم به پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو مجهز شده است. قدرت و گشتاور این پیشرانه به ۳۸۲ اسب بخار و ۵۰۰ نیوتون متر می‌رسد. واضح است که بی‌ام‌و قدرت بیشتری دارد اما وزن موتورسیکلت موردبحث فقط ۱۸۹ کیلوگرم بوده و بنابراین نسبت قدرت به وزن بسیار بهتری در مقایسه با M340i خواهد داشت؛ البته این بهایی است که برای داشتن سه صندلی بیشتر و سقفی بالای سر باید پرداخت. هرچند با توجه به اینکه مهارت موتورسوار نقش مهمی در لانچ یک موتورسیکلت از حالت سکون دارد، ما راهی برای شناسایی پیروز میدان بر اساس مشخصات روی کاغذ نخواهیم داشت. با این تفاسیر به نظر شما برنده این درگ ۴۰۰ متر ترایومف است یا بی‌ام‌و؟ بهتر است باهم به تماشای ویدئوی مسابقه موردبحث بنشینیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۳ رای ۳۹ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)