برای اولین بار به نقل از وب سایت صادقی کاستومز؛ 

مشخصات فنی و امکانات رسمی بایک EU5 ، سدان برقی دیار خودرو منتشر شد

مشخصات فنی و امکانات رسمی بایک EU5 منتشر شد. در ادامه با ویژگی‌های این سدان برقی دیار خودرو BAIC EU5 آشنا خواهیم شد.

شرکت دیار خودرو قصد دارد سدان برقی بایک بیجینگ EU5 را به‌زودی به بازار ایران عرضه کند و در همین راستا نیز لیست مشخصات و امکانات آن را اعلام کرد. در ادامه با مشخصات و امکانات خودرو الکتریکی BAIC EU5 آشنا خواهیم شد.

مشخصات فنی بایک EU5

بایک EU5

بایک EU5 به یک موتور برقی با قدرت ۱۲۰ کیلووات معادل ۱۶۱ اسب بخار و گشتاور ۲۴۰ نیوتن‌متر مجهز شده است. برای این خودرو ظرفیت باتری ۴۹.۶ کیلووات ساعتی در نظر گرفته شده که با یک‌بار شارژ کامل می‌تواند مسافتی برابر با ۴۰۱ کیلومتر را طی کند.

بایک EU5

مالکان خودرو با جریان عادی برق می‌توانند ظرف مدت ۹ ساعت باتری این خودرو را به‌شکل کامل شارژ کنند، اما با شارژ سریع می‌توان ظرف مدت ۳۰ دقیقه تا ۸۰ درصد باتری را شارژ کرد. طول خودرو برقی بایک EU5 به ۴۶۵۰ میلی‌متر، عرض آن ۱۸۲۰ میلی‌متر، ارتفاع آن ۱۵۲۰ میلی‌متر و فاصله محوری آن نیز به ۲۶۷۰ میلی‌متر می‌رسد.

امکانات ایمنی و رفاهی BAIC EU5

خودرو برقی دیار خودرو

بایک EU5 به امکانات رفاهی متعددی نظیر سامانه ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، باز و بستن آینه‌های جانبی به‌صورت برقی، کلاستر دیجیتالی، رینگ‌های آلومینیومی، سنسور نور و باران، دوربین ۳۶۰ درجه، ترمز پارک برقی، تریم چرمی صندلی‌ها، چراغ های روز، فرمان تایپ دی، مانیتور لمسی همراه با دوربین عقب، گرم‌کن صندلی‌های جلو، سردنده به‌صورت ماوسی و سیستم تهویه مطبوع الکتریکی مجهز شده است.

بایک EU5

از امکانات ایمنی این سدان برقی می‌توان به ترمزهای ABS، EBD، EBA، HHC و HDC، چهار کیسه هوای ایمنی، رادار هشدار برخورد از جلو، سنسورهای هشدار دهنده میزان باد تایرها (TPMS)، سنسورهای هشدار دهنده موانع در قسمت عقب خودرو، رادار نقطه کور (BSD)، سیستم کروز کنترل، رادار هشدار خروج از خط (LDWS) و سامانه کنترل پایداری اشاره کرد.

منبعcharkhan

این مطلب برای اولین بار توسط صادقی کاستومز از سراسر وب گردآوری، ویرایش و منتشر شده است. همچنین برای خرید و فروش خودرو و خدمات دیتیلینگ خودرو مانند نانوسرامیک، کاور بدنه، سقف کهکشانی، رینگ اسپرت، بادی فنس و … نیز از مشاوره رایگان مجموعه صادقی کاستومز استفاده نمایید.

امتیاز دهید