به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

بی‌ام‌و M8 در حالت استاندارد نیز خودروی پرقدرت و خوش‌صدایی محسوب می‌شود اما رامون پرفورمنس توانایی‌های این خودروی آلمانی را به حد اعلای خود رسانده است.

اگر به خاطر داشته باشید چند روز پیش مطلبی درباره بی‌ام‌و X6 قرمز رنگ رامون پرفورمنس در پدال منتشر شد و از قضا اکثر عزیزان از آن استقبال کردند. در ادامه آشنایی با محصولات این تیونر نسبتاً گمنام می‌خواهیم به سراغ بی‌ام‌و M8 رامون پرفورمنس برویم. نسخه استاندارد خودروی موردبحث ۶۱۷ اسب بخار قدرت دارد اما رامون پرفورمنس قدرت و گشتاور پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربوی بی‌ام‌و را به ترتیب به ۸۸۰ اسب بخار و ۱۱۱۱ نیوتون متر رسانده است. هیولای موردبحث هم‌اکنون می‌تواند در عرض ۲.۴ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و برای رسیدن از سرعت ۱۰۰ به ۲۰۰ کیلومتر در ساعت نیز فقط به ۴.۹ ثانیه زمان نیاز خواهد داشت. بی‌ام‌و M8 GC رامون پرفورمنس همچنین مسافت ۴۰۰ متر را در ۹.۷ ثانیه و مسافت ۸۰۰ متر را در ۱۵.۵ ثانیه طی می‌کند و حداکثر سرعتش نیز به ۳۶۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

برای یادآوری باید گفت نسخه استوک M8 گرن کوپه در عرض ۲.۷ ثانیه از سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت می‌رسد و برای عبور از مسافت ۴۰۰ متر نیز به ۱۰.۸ ثانیه زمان نیاز خواهد داشت. قیمت این خودروی لوکس و اسپرت در آمریکا نیز از حدود ۱۳۶ هزار دلار شروع می‌شود هرچند رامون پرفورمنس اشاره‌ای به بهای پکیج خود نداشته است.

اخیراً تیم تور Thor تمامی صداهای تولیدی پیشرانه خودروی یاد شده را در زمان شتاب گیری و گاز دادن ضبط کرده و سپس با استفاده از تکنولوژی ویژه TRS صدای آن را منتشر ساخته است. ما همان صدای اصلی و قدرتمند اگزوز خودرو را دوست داریم اما به صدای تولیدی توسط حرفه‌ای‌ها نیز اعتماد می‌کنیم. دیدن چهره این خودرو و شنیدن صدای تولیدی آن را اصلاً از دست ندهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای ۲ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید