به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

شرکت تیونینگ منصوری که به خاطر پروژه‌های چشمگیر و جنجالی خود شناخته می‌شود از مرسدس G63 جدیدی با طرح صحرا رونمایی کرد. این شاسی‌بلند لوکس ۸۹۹ اسب بخار قدرت دارد.

این مرسدس-ای ام جی G63 که هم‌اکنون با نام P900 شناخته می‌شود دقیقاً همان چیزی است که از منصوری انتظار داریم. تیونر موردبحث می‌گوید طرح بکار رفته در P900 پرفورمنس صحراست. به همین خاطر منصوری از رنگ طلایی با طرح برگرفته از شن‌های صحرا برای بدنه استفاده می‌کند هرچند برخی بخش‌ها همچون کاپوت، بال عقب و بسیاری از قطعات دیگر ظاهر فیبر کربنی مشهود دارند تا تضاد زیبایی را ایجاد کنند. رینگ‌های ۲۴ اینچی با طرح مونوبلاک نیز جزو دیگر ویژگی‌های برجسته این خودرو هستند.

در کابین نیز طرح مشابهی دیده می‌شود هرچند رنگ بکار رفته بیشتر به نارنجی تمایل دارد. همچنین دوخت های سفید رنگ نیز کامل کننده طرح منصوری خواهند بود. نام P900 از پروژه ارتقای قوای محرکه مرسدس G63 منصوری گرفته می‌شود. در واقع خودروی موردبحث ۸۹۹ اسب بخار قدرت و ۱۲۰۰ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند. این رقم نسبت به قدرت ۵۷۷ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نیوتون متری مدل استاندارد بهبودهای قابل‌توجهی را نشان می‌دهد.

G63 منصوری می‌تواند در عرض ۳.۵ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعت ۲۵۰۰ کیلومتر در ساعت را ثبت کند. نسخه استاندارد این شاسی‌بلند لوکس صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۴.۵ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۱۰ کیلومتر در ساعتی دارد. جدای از پروژه منصوری باید گفت مرسدس بنز برنامه‌های مفصلی برای نسل جدید G کلاس در نظر گرفته است. قبلاً تصاویر جاسوسی خودروی موردبحث منتشر شده‌اند و تغییراتی را در نمای جلو و عقب به نمایش گذاشته‌اند. همچنین چراغ‌های جلو دارای گرافیک جدیدی هستند و شاید در کابین هم از جدیدترین تکنولوژی MBUX استفاده شود.

اما خبر مهم‌تر به معرفی مدل برقی EQG در سال ۲۰۲۴ مربوط می‌شود. این خودرو شبیه مدل درون‌سوز خواهد بود و همچنان از شاسی فریم نردبانی استفاده خواهد کرد اما وجود قوای محرکه برقی موجب دستیابی به حالت چرخش تانک می‌شود. در این حالت خودرو می‌تواند مانورهای جالبی داشته باشد. ظاهراً قدرت EQG نیز چیزی بین ۶۰۰ تا ۶۷۰ اسب بخار خواهد بود و باتری نیز با یک‌بار شارژ توانایی طی مسافت ۵۰۰ کیلومتری را به خودرو اعطا خواهد کرد. مرسدس اخیراً تولید پانصد هزارمین دستگاه از G کلاس را جشن گرفته و به همین منظور رنگ‌های کلاسیک را برای این معرفی کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۳ رای ۴۴ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۲ دقیقه زمان میبرد


توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.


ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)