به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

مرسدس بنز در حال آماده‌سازی نسخهٔ کشیدهٔ نسل جدید مرسدس بنز E کلاس برای بازار چین است که طی ماه‌های آینده رونمایی خواهد شد.

نسل جدید مرسدس بنز E کلاس به‌تازگی معرفی شده و تا اواخر امسال راهی بازارهای سراسر جهان خواهد شد اما ازآنجایی‌که چینی‌ها به خودروهای کشیده با فضای پای زیاد در عقب علاقهٔ زیادی دارند، مرسدس در حال آماده‌سازی نسخهٔ کشیدهٔ E کلاس جدید است و حالا پیش از رونمایی رسمی تصاویری از این نسخه منتشر شده است. این تصاویر را وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین منتشر کرده است.

البته این اولین باری نیست که نسخهٔ کشیدهٔ E کلاس را می‌بینیم زیرا مرسدس در نسل‌های قبلی این خودرو هم نسخهٔ کشیدهٔ یا L را برای بازار چین تولید می‌کرد. در نسل جدید E کلاس L مشابه S کلاس میباخ شاهد یک لچکی کوچک در پشت پنجره‌های جانبی عقب هستیم که این خودرو را از نسخهٔ معمولی متمایز می‌کند. در جلوی خودرو هم جلوپنجرهٔ کلاسیک مرسدس با لوگوی ایستاده روی کاپوت به چشم میخورد. طبق اطلاعات وزارت صنعت چین، E کلاس کشیده ۵,۰۹۲ میلی‌متر طول دارد که ۱۴۳ میلی‌متر از نسخهٔ معمولی بیشتر است. فاصلهٔ محوری خودرو هم با ۱۳۳ میلی‌متر افزایش به رقم چشمگیر ۳,۰۹۴ میلی‌متر رسیده است. وزن این سدان کشیدهٔ آلمانی هم ۱۹۴۰ کیلوگرم اعلام شده است.

مرسدس بنز E کلاس L در چین در مدل‌های E260 و E300 عرضه خواهد شد که هردو از یک پیشرانهٔ ۲ لیتری بنزینی توربو استفاده می‌کنند. بااین‌حال، نسخهٔ اول ۲۰۱ اسب بخار و دومی ۲۵۵ اسب بخار قدرت دارد. حداکثر سرعت نسخهٔ پایه ۲۳۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود درحالی‌که E300 می‌تواند تا ۲۴۵ کیلومتر بر ساعت پیش برود. E کلاس L در چین با دیگر سدان‌های لوکس کشیده مثل جگوار XF L، ب‌ام‌و سری ۵ Li و آئودی A6 L رقابت خواهد کرد. انتظار می‌رود این سدان جدید آلمانی طی ماه‌های آینده در چین رونمایی شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای ۱۹ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد


توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.


ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید