به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

به گفتهٔ مقامات ب‌ام‌و، نسل بعدی X2 کراس‌اوور بزرگ‌تری با حالت کوپه مانند بیشتر خواهد بود که شبیه نسخهٔ کوچک‌تری از مدل‌های X4 و X6 به نظر خواهد رسید.

تعدادی از مقامات ب‌ام‌و در گفتگو با کارباز جزئیات هیجان‌انگیزی در مورد نسل بعدی کراس‌اوور X2 گفته‌اند. این خودرو مثل نسل کنونی در پلت‌فرم و پیشرانه‌ها با X1 اشتراک خواهد داشت اما ب‌ام‌و این بار در مسیر متفاوتی حرکت خواهد کرد. دکتر «نیکولای مارتین» معاون ارشد بخش تجربهٔ رانندگی ب‌ام‌و می‌گوید:

خریداران معترض بودند که X2 کوچک‌تر اما گران‌تر از X1 است

درنتیجه، نسل بعدی X2 بزرگ‌تر از نسل قبلی و احتمالاً بزرگ‌تر از X1 خواهد بود. این موضوع با آنچه در نوربرگ‌رینگ در حال آزمایش دیده‌ایم همخوانی دارد. طراحی نهایی X2 نیز بیشتر از قبل حالت کوپه مانند خواهد داشت و شبیه نسخه‌ای کوچک‌تر از مدل‌های X4 و X6 خواهد بود.

یکی از سخنگویان ب‌ام‌و در این رابطه می‌گوید:

ما شاهد استقبال بیشتری از مدل‌هایی بودیم که دنباله‌روی زبان طراحی X6 هستند

مقامات باواریایی اما اطلاعات بیشتری در مورد نسل بعدی X2 نداده‌اند. بااین‌حال، با توجه به چیزی که در نسل جدید X1 دیده‌ایم، ب‌ام‌و قصد دارد کراس‌اوورهای کوچک خود را کاربردی‌تر کند. به همین دلیل، X1 جدید کشیده‌تر، عریض‌تر و بلندتر شده و فضای بار و سرنشین آن بشدت بهتر شده است. با قضاوت از روی پروتوتایپ‌هایی که در نوربرگ‌رینگ دیده‌ایم، X2 جدید هم در همین مسیر گام خواهد گذاشت. این در حالی است که X2 کنونی خصوصاً در صندلی عقب بسیار تنگ است.

به‌احتمال‌زیاد، نسل بعدی X2 از همان پیشرانه‌های X1 استفاده خواهد کرد و بنابراین در اینجا هم شاهد یک موتور ۲ لیتری چهار سیلندر توربو با ۲۴۵ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور خواهیم بود که به یک گیربکس هفت سرعتهٔ دوکلاچهٔ جدید متصل می‌شود. علاوه بر این، تصاویر جاسوسی ساخت نسخهٔ قوی‌تر M35i را هم نشان داده‌اند. این نسخه در نسل کنونی ۳۰۶ اسب بخار قدرت دارد اما به‌احتمال‌زیاد در نسل جدید قوی‌تر خواهد شد. X2 جدید در داخل هم کابینی مشابه X1 خواهد داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای ۲۷ دقیقه پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید