به نقل از سراسر وب در صادقی کاستوم؛

شاید یکی از جذاب‌ترین نسل‌های بی‌ام‌و سری ۳، M3 E46 باشد. یک یوتیوبر تصمیم گرفته تا این خودروی جذاب را با موتوری تقویت‌شده و بدنه استیشن همراه کند.

چند هفته پیش، یوتیوبر و سردبیر نشریه «کار تراتل»، «الکس کرستن»، تصمیم به ارتقای خودرویی خاص گرفت. او یک دستگاه بی‌ام‌و M3 E46 را با قیمتی کم خریداری کرد که از لحاظ فنی خوب کار می‌کرد اما ساختار بدنه آن دچار مشکلات اساسی شده بود و الکس باید بیش‌از مبلغی که برای خود خودرو پرداخته بود، صرف تعمیر ان می‌کرد. با این اتفاق، او تصمیم می‌گیرد که موتور سالم این بی‌ام‌و ارزان‌قیمت را درون بدنه یک نمونه سری ۳ E46 تورینگ قرار دهد؛ خودرویی که هیچ‌گاه توسط بی‌ام‌و تولید نشد.

الکس با انتشار نخستین ویدئوی خود در رابطه با این پروژه شخصی، خروج موتور S54 را به نمایش گذاشت. حال ویدئوی دوم او هم در کانال یوتیوبی‌اش منتشر شده است که جذابیت خاصی دارد. او پس از بیرون‌کشیدن موتور M3، آن را بله یک فروشگاه تخصصی بازسازی موتورهای بی‌ام‌و M و ساخت موتورهای مسابقه‌ای از آن‌ها برد و وظیفه بازسازی موتور خود را برعهده متخصصان آنجا گذاشت. سرانجام موتور بازسازی و چند اسب بخار هم به قدرتش اضافه شد.

خوشبختانه الکس موتور خود را در زمان مناسبی برای تعمیر برده بود؛ چراکه تقریبا تمام قطعاتش درحال شکستگی بوده و به پایان عمر خود نزدیک شده بودند. او تازه متوجه اشتباه خود شده بود؛ زمانی که تصور می‌کرد موتور M3 ارزان‌قیمت سالم است و به‌صورت یکنواخت دور برمی‌دارد.

سردبیر کارتراتل پس از اماده‌سازی موتور خود به‌سراغ آماده‌سازی اجزای بدنه رفت. بخش‌هایی چون کاپوت، طاق چرخ‌های جلو، آینه بغل‌ها، صندلی‌ها و فرمان باید برای جاسازی در نسخه استیشن اصلاح می‌شدند. حال اینکه نتیجه نهایی این خودرو و عملکرد آن چگونه خواهد بود، احتمالا موضوع ویدئوی بعدی الکس را تشکیل خواهد داد. نظر شما درباره این بازسازی چیست؟ آیا ساخت یک استیشن از یک نمونه نه‌چندان کلاسیک ارزش وقت گذاشتن را دارد؟

تماشا در یوتیوب:

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای ۱ ساعت پیش خواندن این مطلب ۱ دقیقه زمان میبرد

توجه! این مقاله برای اولین توسط صادقی کاستوم از سراسر وب گردآوری و منتشر شده است.

ارتباط با مجموعه:

صادقی کاستوم، بزرگترین مرکز خدمات خودرو و دیتیلینگ در ایران، ارائه دهنده خدمات نانو سرامیک، سقف کهکشانی، رینگ اسپورت و کاور بدنه، شیشه دودی ماشین، صافکاری PDR و چرم فرمان می باشد که می توانید برای استفاده از خدمات به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مجموعه صادقی کاستوم به شماره تماس ۰۹۱۳۲۱۰۷۸۳۳ مراجعه نمایید.

امتیاز دهید